Юнацька збірна України U-20 поступилася і у другому матчі відбору до Євро

Цього разу підопічні Андрія Левченка програли турецьким волейболістам в чотирьох партіях

1117
0
CEV

В польському місті Торунь завершився поєдинок другого туру групи В відбіркового турніру до чемпіонату Європи з волейболу серед команд віком до 20 років. Збірна України зустрічалася з однолітками із Туреччини. Після вчорашньої поразки від Польщі нашій команді була потрібна лише перемога, щоб сподіватися на вихід із групи. На жаль, цього не сталося.

Українці чудово розпочали матч і у першому сеті одразу ж повели 8:0. До кінця партії вони не втрачали своєї переваги та впевнено виграли з рахунком 25:18. А ось далі підопічні Андрія Левченка стали поступатися суперникам у різних компонентах гри, програвши поспіль два сети 20:25 та 15:25.

Четверта партія виявилася найнапруженішою, але й останньою у цій зустрічі. Незадовго до його закінчення на табло горіли цифри 20:20. Проте наприкінці наші хлопці зіграли невдало і поступилися 21:25. У підсумку друга поразка українців у турнірі з рахунком 1:3.

Склад української команди був таким: Микола Куц (набрав 3 очки), Максим Донець (3), Назар Гетьман (11), Данило Гриценко (14), Микита Золотухін (13), Ілля Чабан (4), Кирило Трохін (ліберо) – стартовий. На заміну виходили – Крістіан Прісакар (8), Павло Валяйбаба (0), Володимир Скорбатюк (0), Дмитро Гладир (0), Борис Яковлєв (ліберо).

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи 2022 року. Юнаки U-20
Група В. Торунь (Польща)
Україна - Туреччина

1:3 (25:18, 20:25, 15:25, 21:25)

Програвши два матчі поспіль, збірна України опинилася на останньому четвертому місці у групі й практично втратила шанси на те, щоб вийти з групи.

Трохи згодом сьогодні на майданчик вийдуть збірні Польщі та Іспанії, які у першому турі здобули перемоги.