В першому матчі відбору до Євро збірна України U-20 програла Польщі

Наші юні волейболісти поступилися господарям майданчика в трьох партіях

1431
0
CEV

Сьогодні у семи країнах Європи розпочалися відбіркові турніри до фінальної частини чемпіонату континенту з волейболу серед юнаків віком до 20 років. Збірна України грає в польському місті Торунь у групі В, де її суперниками є однолітки з Польщі, Іспанії та Туреччини.

Першого ігрового дня підопічні Андрія Левченка зустрічалися з господарями майданчика. До середини стартового сету гра була рівною, але після рахунку 12:11 поляки пішли вперед та збільшили свою перевагу. Щось змінити українцям вже не вдалося. В результаті партія завершилася з рахунком 25:17 на користь місцевої збірної.

В другому сеті спочатку краще грали гості. Вони вели 2:5, 5:10, 8:12, 10:14. Але саме в цей момент поляки зуміли взяти чотири очки поспіль та вирівняли становище -14:14. Далі команди йшли врівень 17:17, після чого господарі знову, як і у першій партії, відірвалися від наших волейболістів та виграли сет 25:20.

А ось в третій партії боротьби вже не вийшло. Збірна Польщі була явно сильніше, досягнувши успіху з рахунком 25:13.

Українці виступали у такому складі: Микола Куц (набрав 3 очки), Максим Донець (0), Назар Гетьман (15), Данило Гриценко (6), Микита Золотухін (2), Крістіан Присакар (5), Кирило Трохін (ліберо) – основний. На заміну виходили – Павло Валяйбаба (3), Володимир Скорбатюк (1), Дмитро Гладир (0), Ілля Чабан (0), Борис Яковлєв (ліберо).

Ще в одному матчі цієї групи збірна Іспанії здобула перемогу над Туреччиною 3:1.

Волейбол | 22 квітня 2024, 20:57 0

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі