Циганик не виключає, що після війни Шахтар та Динамо розформують
Багатьом клубам буде нелегко
Ігор Циганик вважає, що після війни припинить існування 30 відсотків українських футбольних клубів.
— Чи немає загрози, що «Шахтар» і «Динамо» розформують?
— Не можна виключати такого варіанту. Може статись все, що завгодно. Але все ж не думаю, що клуби повністю можуть припинити існування. Можливо, зменшиться бюджет, зменшиться рівень команди, будуть грати молодими гравцями.
Наскільки я знаю, «Шахтар» зараз відпускає бразильців, але залишає молодих українців. Значить, потрібно виконувати перед ними ті умови, які прописані в контракті. «Шахтар» тримає в голові молоду команду, яку потрібно награвати на перспективу, щоб з часом зменшити бюджет.
Так само зменшиться бюджет і в «Динамо». Що робити з футболістами, які отримують велику зарплатню? Доведеться їх продавати, або відпускати. Клуби не можуть зникнути просто так. У них немає боргів. Вони можуть бути продані, комусь передані або функціонувати з меншим бюджетом.
— З «Динамо» і «Шахтарем» зрозуміло. А правда, що вже більшість половини клубів УПЛ розпустили?
— За моєю інформацією, в УПЛ зараз немає клубів, які б офіційно заявили, що припиняють діяльність. Всі чекають і шукають можливості для подальшого існування.
— Наскільки я знаю, в «Зорі» і «Десни» все зовсім печально по фінансах.
— Зараз у всіх печально. Але якщо війна закінчиться у найближчій перспективі, то відкатати історію буде значно простіше. Якщо ж військові дії будуть довготривалими, то з кожним днем для клубів буде важче.
— Яким буде український футбол після війни?
— Буде нормальний футбол, 11 на 11. У нас що, футболістів нема? Я вас прошу. У нас був невеликий провал після 2014 року, але збірна вийшла на чвертьфінал чемпіонату Європи, клуби грали в Лізі чемпіонів. Нормальний у нас футбол. Ми зможемо зібрати хороших футболістів, щоб грати. Я в цьому не сумніваюсь.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Студентка Сідні Томас за одну ніч стала світовою знаменитістю
Керівник ДЮСШ Динамо розповів про поведінку Віталія Миколенка в юнацькій школі
Вы чё творите? Вы чё опять собачитесь? Остановитесь! У нас есть общий враг, который сцуко уничтожает страну, убивая мирное население и детей. Не о том говорите, не о том думаете. После победы будем разбираться, кто где был и что для этой победы сделал. Потому как в противном случае вообще украинский футбол умрёт, т. к. украинцев не будет....
Только победа, только УКРАИНА!!!!
Героям СЛАВА!
заголовок абсолютно протирічить тому про що йде мова в статті
У глобальний рейтинг Forbes потрапило сім мільярдерів з України. Попри втрату майже половини статків, Рінат Ахметов зміг зберегти за собою перше місце серед українських мільярдерів.
Про це йдеться в новому рейтингу журналу Forbes.
За рік сукупні статки українських мільярдерів скоротилися з $18,9 млрд у 2021 році до $11,9 млрд.
Цього року в рейтингу знову опинилося сім громадян України, з них у першій тисячі світових багатіїв є лише Рінат Ахметов (687-е місце) зі статками у $4,2) млрд. Порівняно з торішнім рейтингом його статки скоротилися на $3,4 млрд.
На другому місці серед найбагатших українців опинився Віктор Пінчук зі статками $1,9 млрд. Порівняно з торішнім рейтингом вони скоротилися на $600 млн.
Костянтин Жеваго втратив $1 млрд порівняно з минулим роком. Forbes оцінив його капітал у $1,3 млрд у 2022 році.
У Ігоря Коломойського залишився $1 млрд (втратив $700 млн), у Геннадія Боголюбова $1,1 млрд (втратив $600 млн), у Вадима Новинського – $1,3 млрд (втратив $100 млн).
Петро Порошенко не потрапив до цьогорічного рейтингу. Водночас у списку українських мільярдерів вперше опинився співзасновник британського фінтех-стартапу Revolut Влад Яценко зі статками $1,1 млрд.