| Оновлено 24 лютого 2022, 04:20
2812
1

Роман ЯРЕМЧУК: «Я хочу підтримати свою країну»

Український нападник «Бенфіки» забив гол та показав усім футболку із гербом України

2812
1

26-річний форвард «Бенфіки» та збірної України Роман Яремчук відзначився забитим голом у домашньому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Аякса» (2:2).

Яремчук вийшов на заміну на 62-й хвилині зустрічі, а на 72-й хвилині встановив остаточний рахунок у матчі. Після забитого голу Роман продемонстрував усім футболку із зображенням національного герба України.

«Я хотів підтримати свою країну. Я багато думав про це (про агресію Російської Федерації стосовно України — прим. ред.) і боюсь цієї ситуації. Я хочу підтримати свою країну. Клуб підтримує мене, вони розмовляють зі мною і хочуть зробити все, щоб допомогти мені. Я вдячний. Але поки що все добре.

Я щасливий. Навіть якщо я гратиму 5-10 хвилин, я завжди боротимуся за свою команду, своїх одноклубників та вболівальників», — сказав Яремчук після матчу.