Браво, Романе! Яремчук подарував Бенфіці нічию, а Україні – тризуб

У першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ «Бенфіка» та «Аякс» забили по два голи

23598
14

23 лютого о 22:00 пройшов перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Бенфіка» та «Аякс».

Після перших 45 хвилин гри в рахунку вели гості з Нідерландів (2:1), причому Себастьян Алле забив у свої та в чужі ворота.

Українець Роман Яремчук зрівняв рахунок для господарів поля. Український форвард вийшов на заміну в другому таймі поєдинку (на 62-й хв) та забив гол на 72-й хвилині. Роман опинився першим на добиванні, коли воротар відбив удар суперника.

Забивши гол, Яремчук зняв футболку та показав тризуб на підтримку України проти агресії РФ. Суддя нагородив форварда жовтою карткою.