РАНГНІК: «МЮ хоче досягти успіху цього сезону як в АПЛ, так і в ЛЧ»

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» прокоментував перемогу над «Лідсом»

242
0

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ральф Рангнік прокоментував перемогу над «Лідсом» (4:2) у матчі 26-го туру АПЛ.

«Напевно, всім, окрім тренерів, сподобалася гра. Вона не була нудною, вона була напруженою, і було постійне відчуття, що щось станеться. Ось таким і має бути футбол.

Нам потрібно було 15 хвилин, щоб взяти гру під контроль, але потім ми почали грати добре. У перерві ми повністю усвідомлювали, що маємо зберегти ініціативу, але пропустили два голи за дві хвилини, і це змінило всю гру.

Атмосфера була приголомшливою, ми виявили зрілість і зберегли холодну голову. Ми показали зрілість, і це був єдиний спосіб знову взяти ситуацію під контроль.

Голи «Лідса»? Перший прийшов з нізвідки, другий вийшов хорошим. Можливо, ми могли б краще захищатись, але рахунок був 2:2. Те саме було у грі з «Астон Віллою», ось чому було важливо правильно відреагувати.

Це те відношення, яке ми повинні показувати, якщо хочемо досягти успіху цього сезону, як у Прем'єр-лізі, так і в Лізі чемпіонів. Не лише результат, а й те, як ми його досягли, важливий перед матчем з «Атлетіко» в середу і перед матчами в АПЛ».