Комфортна перемога синіх. Челсі обіграв Лілль у першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ

Команда Томаса Тухеля зробила впевнений крок до виходу у наступну стадію євротурніру

5091
0

У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Челсі» на своєму полі обіграв «Лілль» з рахунком 2:0.

«Сині» розпочали зустріч у високому темпі і вже на 4-й хвилині відмінний момент не реалізував Хаверц, який після прострілу Аспілікуети з меж воротарського пробив вище воріт. Незабаром той же Хаверц бив з-за меж штрафного майданчика: цього разу свою команду врятував Жардім. А за кілька миттєвостей форвард із третьої спроби таки відправив м'яч у ворота, головою замкнувши навіс із кутового.

Пропустивши швидкий гол, «доги» спробували одразу перевести гру до штрафного майданчика суперників, але до небезпечних моментів біля воріт «Челсі» справа не доходила. Господарі поля впевнено стримували наступальний порив команди Жослена Гурвеннека, періодично організовуючи досить гострі контратаки. А ближче до перерви «сині» збили темп матчу, встановивши контроль над м'ячем. Загалом у першому таймі було зовсім небагато небезпечних моментів.

Початок другої половини зустрічі також пройшов під акомпанемент атак «Челсі». Неприємностей тренерському штабу Томаса Тухеля додали травми Матео Ковачича та Хакіма Зієша, які змушені були достроково залишити поле. У середині другої 45-хвилинки «сині» провели зразкову контратаку, яку на високій швидкості розігнав Канте. Француз добіг до штрафного майданчика «Лілля» і зробив передачу на Пулішича, який точно пробив повз голкіпера.

Ситуація для гостей стала критичною, і вони почали шукати шляхи до штрафного майданчика суперників. Але зі створенням гостроти у «догів», як і раніше, виникали проблеми, а господарі поля впевнено грали на руйнування атак французів. Зазначимо в цьому плані дії Тьяго Сілви, який постійно перекушував спроби футболістів «Лілля» вийти на ударну позицію. А після заміни Ренато Саншеша проблеми зі створенням у «догів» лише посилилися.

Господарі поля довели зустріч до переможного закінчення і стали набагато ближчими до виходу до чвертьфіналу. Матч-відповідь «Челсі» та «Лілль» проведуть 16-го березня.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч.

«Челсі» – «Лілль» – 2:0

Хаверц (8), Пулішич (63)

Лофтус-Чік (83) – Бен-Арфа (87)

«Челсі»: Менді, Рюдігер, Алонсо (Сарр, 80), Крістенсен, Тьяго Сілва, Канте, Ковачич (Лофтус-Чік, 51), Пулішич (Вернер, 80), Зієш (Сауль, 60), Аспілікуета, Хаверц

«Лілль»: Жардім, Челік, Джало (Гудмундссон, 76), Ботман, Фонте, Бамба, Шека, Девід (Жегрова, 81), Саншеш (Бен-Арфа, 81), Андре, Онана (Йилмаз, 65)

Арбітр: Хесус Хіль Мансано (Іспанія)

Стадіон «Стемфорд Бридж» (Лондон, Англія)

Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 2

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів