| Оновлено 18 лютого 2022, 03:39
4064
6

Море втрачених моментів. Барселона зіграла внічию з Наполі

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи «Барселона» та «Наполі» сильнішого не виявили

4064
6

У четвер, 17-го лютого, відбувся один із центральних поєдинків 1/16 плей-оф Ліги Європи УЄФА, в якому «Барселона» приймала «Наполі». Перша зустріч між командами завершилася внічию 1:1.

«Барселона» традиційно більше володіла м'ячем на правах господарів поля, мала кілька моментів забити, але зрештою пропустила першою. На 29-й хвилині матчу Елмас класно у карному майданчику розвернув суперника і викотив м'яч під удар Зеліньськи. Перший удар поляка Тер Штеген парирував, а ось з другим уже нічого не зміг зробити і сфера опинилася у сітці воріт іспанського клубу.

Після пропущеного голу «Барса» додала в атаці, а «Наполі» зовсім сів у глухий захист. Декілька непоганих моментів зрівняти рахунок ще до перерви мав Ферран Торрес, проте його підвела точність. У другому таймі малюнок гри не змінився. «Барселона» продовжувала грати першим номером, створюючи момент за моментом, проте то захист італійського клубу був на висоті, то знову підводила реалізація. Змогла команда Хаві відігратися за 30 хв до фінального свистка завдяки пенальті, який у свої ворота за гру рукою заробив Жуан Жезус. Цього разу Ферран Торрес впорався з нервами і переграв Мерета з точки.

Могла «Барса» взагалі виграти цей матч, все той же Ферран Торрес мав просто безліч моментів вразити ворота суперника ще раз, але з точністю у нападника сьогодні були колосальні проблеми. Також ефектно під кінець зустрічі міг забити Люк Де Йонг, який вийшов на заміну, але його удар через себе в падінні мети не досяг - м'яч просвистів поруч зі стійкою. В результаті 1:1 та долю виходу в 1/8 команди вирішать матчем у Неаполі.

Ліга Європи 2021/2022. 1/16 фіналу. Перший матч.

«Барселона» – «Наполі» – 1:1