Дубль Сигарьова. Донбас впорався з Маріуполем, здобувши 10 перемогу поспіль

«Краматорськ» закріпився на другому місці в таблиці, обігравши «Альтаїр»

97
0
Суперліга

15 лютого у Краматорську в рамках 21 туру хокейної Суперліги «Донбас» приймав «Маріуполь».

У першому періоді, за всіх спроб команд відкрити рахунок на табло, переможцями з кожного небезпечного моменту вийшли Олег Петров та Олексій Трифонов, які не дозволили шайбі побувати у їхніх воротах. Донеччани перекидали маріупольських опонентів із рахунком 9:6, але на перерву клуби пішли з нулями на табло.

Інтрига першого гола зберігалася до 4-ї хвилини другого періоду, коли Андрій Сигарьов розпечатав ворота Олексія Трифонова. За всіх спроб «чайок» відігратися, команда Сергія Вітера пропустила вдруге - Дмитро Даниленко подвоїв перевагу донеччан.

Третій відрізок зустрічі донеччани розпочали із занедбаної шайби – спочатку Андрій Сигарьов зробив дубль, а потім Віталій Андрейків зробив рахунок 4:0 на користь донеччан. Тільки після четвертого пропущеного голу «Маріуполь» почав відіграватись – з різницею у півтори хвилини у воротах Олега Петрова розписалися Олександр Костіков та Елієзер Щербатов.

До кінця матчу команди обмінялися голами Віктор Туркін та Єгор Артамонов встановили підсумковий рахунок 5:3 на табло.

Донбас – Маріуполь – 5:3 (0:0, 2:0, 3:3)

Шайби: 1:0 Сигарьов, 24:15; 2:0 Даниленко (Морозов), 34:14; 3:0 Сигарьов (Пересунько), 43:30; 4:0 Андрейків (Пересунько), 46:11; 4:1 Костіков (Тютченко, Твердохлєбов), 48:36; 4:2 Щербатов (Бойко), 49:07; 5:2 Туркін (Медведєв, Соколовський), 50:26; 5:3 Артамонов (Щербатов, Мільохін), 59:05;

Донбас: Петров (Макаров); Андрейків – Спиценко, Пангелов-Юлдашев (А) – Таран, Кобелєв – Соколовський, Галигін; Сигарьов – Спруктс – Пересунько, Медведєв – Туркін (А) – Садовіков, Захаров (К) – Бірюков – Шишлянников, Даниленко – Морозов – Кривошапкін.

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Артамонов – Тунхузін, Алексєєв – Кудряшов, Декало – Лисенко, Зуєв – Філімонов; Мільохін – Бойко – Щербатов (А), Коваленко – Мазур (К) – Казаковцев (А), Костіков – Твердохлєбов – Ружніков, Чердак – Янішевський – Тютченко.

15 лютого у рамках 21-го туру хокейної Суперліги «Альтаїр» зіграв із «Краматорськом».

У першому періоді гості швидко вийшли вперед – Андрій Жвачкін реалізував більшість та обіграв Богдана Дьяченка. І хоч хокеїсти дружківської команди створювали моменти у відповідь біля воріт Кирила Кучера, але під завісу другого періоду Ігор Калиничев подвоїв перевагу «Краматорська».

У другому періоді «Краматорськ» не зменшував обертів – Артем Градович та Ярослав Сергієвський зробили рахунок 4:0 на свою користь.

У завершальній двадцятихвилинці краматорчани збільшили відрив до шести шайб – голами відзначилися Олександр Сьомочкін та Ілля Бабрусьов. «Альтаїр» відповів покинутою шайбою – Нікіта Буценко обіграв Кирила Кучера. До кінця періоду краматорчани закинули сьому шайбу. Матч вирішився з рахунком 1:7.

Альтаїр - Краматорськ 1:7 (0:2; 0:2; 1:3)

Шайби: 0:1 Жвачкін (Афанасьєв, Берднікс, більш.), 03:26; 0:2 Калиничев (Сергієвський, Фірсов), 18:46; 0:3 Градович (Сергієвський), 32:34; 0:4 Сергієвський (Сьомочкін, Мальцев), 39:49; 0:5 Сьомочкін (Градович, Бабрусьов), 44:41; 0:6 Бабрусьов (Сьомочкін, Сергієвський), 52:40; 1:6 Буценко (Коренчук, Кочетков), 53:20; 1:7 Сьомочкін, 56:19

Альтаїр: Дьяченко (Терлецький); Ігнатенко – Олендаренко, Раскін – Реснянський, Папуна – Мельник, Бортніков; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Трандафілов (А) – Крикля – Сидоренко, Ханенко – Дубський – Луговий, Олійник – Данфорт.

Краматорськ: Кучер (Трус); Ваулін – Берднікс, Мальцев – Бабрусьов, Сірченко – Кругляков, Афанасьєв (А) – Фірсов; Кобильник – Афанасьєв – Градусов, Градович – Сергієвський – Сьомочкін, Жвачкін (А) – Каліничев – Гриценко, Тимченко – Середницький – Целогородцев.