| Оновлено 15 лютого 2022, 13:14
1494
0

Кіпер басків забив автогол. Мальорка вирвала перемогу в Атлетіка у трилері

Пропустивши в першому таймі два м'ячі, баски відігралися, забивши двічі за 3 хв.

1494
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Унаї Сімон

У матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії «Мальорка» переграла «Атлетік» (3:2).

Пропустивши в першому таймі два м'ячі, баски відігралися, забивши двічі за 3 хвилини. Проте господарі поля не були згодні на такий розвиток подій та вирвали перемогу на 88-й хвилині. Автогол записали на воротаря «Атлетіка» Унаї Симона.

«Атлетік» входить до топ-8 найкращих команд Ла Ліги.

Ліга 1. 24-й тур

Мальорка – Атлетік – 3:2

Голи: Севілья, 22, пенальті (1:0). Анхель, 30 (2:0). Рауль Гарсія, 59 (2:1). Беренгер, 61 (2:2). Сімон, 88, автогол (3:2).

Мальорка: Ріко, Оліван (Гонсалес, 90), Маффео, Райльо, Вальент, Руїс де Галаррета (Хауме Коста, 90), Севілья (Санчес, 62), Родрігес, Кубо (Батталья, 90), Мурічі, Анхель (Лі Кан Ін, 74).

Атлетік: Симон, Нуньєс (Берчіче, 46), Вівіан, Лекуе, Баленсіага, Весга (Петча, 71), Сансет (Вільялібре, 77), Ікер Муніаїн, Дані Гарсія (Беренгер, 46), Саррага, Рауль Гарсія (Іньякі Уїльямс 71).

Попередження: Оліван, 12. Анхель, 73. Рейна, 75. Райльо, 80. Кубо, 88. Мурічі, 89 – Саррага, 52. Ікер Муніаїн, 57. Берчіче, 79. Беренгер, 90.