32188
0

Массіміліано АЛЕГРІ: «Маліновський забив неймовірний гол»

Тренер «Ювентуса» похвалив українця

13 лютого о 21:45 пройшов матч 25-го туру Серії A між командами «Аталанта» та «Ювентус» (1:1).

Українець Руслан Маліновський забив гол на 76-й хвилині, відкривши рахунок у матчі (1:0). Зазначимо, що хавбек «Аталанти» вийшов на заміну на 60-й хвилині замість Луїса Муріеля.

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Алегрі прокоментував гру.

«Було б прикро програти матч після гарної гри. Ми припустилися помилок у завершенні атак, перед перервою було три хвилини жаху, після того як ми легко втратили м'яч. Маліновський добре впорався зі штрафним. Це був неймовірний гол, але Данило чудово зрівняв рахунок.

Занадто багато очок до лідерів таблиці. Ми просто намагаємося покращити нашу гру, і нам потрібно зробити крок уперед. Нам треба перетворити свої моменти на голи, ось де треба працювати краще», — сказав Алегрі.