| Оновлено 14 лютого 2022, 08:02
46223
11

ВІДЕО. Дуже важливий гол. Українець Руслан Маліновський забив Ювентусу

Український хавбек забив зі штрафного на 76-й хвилині, відкривши рахунок у матчі

46223
11

13 лютого о 21:45 пройшов матч 25-го туру Серії A між командами «Аталанта» та «Ювентус» (1:1).

Українець Руслан Маліновський забив гол на 76-й хвилині, відкривши рахунок у матчі (1:0). Зазначимо, що хавбек «Аталанти» вийшов на заміну на 60-й хвилині замість Луїса Муріеля.

Малиновський розрядив свою гармату зі штрафного, відправивши м'яч точно у лівий кут воріт Щенсни! Це вже 5-й гол Руслана в сезоні з-поза меж штрафного майданчика (лідер турніру Серії A за цим показником).

Щоправда, втримати перевагу команді із Бергамо не вдалося. Даніло зрівняв рахунок для «Юве» на 90+2 хвилині (1:1).