Юрій ВІРТ: «Радує, що виявили характер і зрівняли рахунок наприкінці матчу»

Наставник «Вереса» підсумував виступи на Winter Cup 2022

914
0
ФК Верес. Юрій Вірт

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт прокоментував поразку від одеського «Чорноморця» у серії пенальті (2:2, пен. 2:4) на Winter Cup 2022.

«Бойова гра. Першим таймом я задоволений. У другому таймі десь не розібралися, і цей пропущений гол психологічно нас надломив. Футболісти робили на футбольному полі не те, що я хотів бачити. Було багато помилок в елементарних ситуаціях. Десь нас Чорноморець перевершував. Могли пропустити третій м'яч. Гарні моменти мав Чорноморець. Тішить, що проявили характер, і в кінці пішли великими силами та зрівняли рахунок. Насторожує, що ми втрачаємо концентрацію, коли нам забивають. Потрібно відпрацьовувати епізоди остаточно.

Хороший турнір. Я бачу, що якщо команда віддаватиметься, то у нас все буде гаразд у чемпіонаті», - сказав Вірт.

Джерело Футбол 1/2/3
(9)

ВІДЕО. Шикарний гол у ворота України був визнаний найкращим у плей-оф Євро
Футбол | 29 березня 2024, 04:12 0

Альберт Гудмундссон забив у ворота «синьо-жовтих» за Ісландію у фіналі кваліфікації

«Нейтралка» знищена. Визначено другу фіналістку супертурніру в Маямі
Теніс | 29 березня 2024, 04:39 1

Даніель Коллінс у двох сетах розгромила Катерину Александрову у півфіналі змагань