Олександр КУЧЕР: «Наче Верес два забив, а переміг Металіст»

Наставник «Металіста» – про перемогу над рівненським клубом

3133
0
ФК Металіст Харків. Олександр Кучер

Головний тренер харківського «Металіста» Олександр Кучер прокоментував перемогу своєї команди над рівненським «Вересом» (2:1) у матчі Winter Cup 2022.

«Наче «Верес» два забив, а переміг «Металіст». Буває і таке у футболі - є такі курйози. Сьогодні він був на нашу користь.

У першому таймі володіли перевагою та створювали моменти, але не було ударів та завершення. У перерві сказали, що треба додати агресії попереду. Пішли вперед і потрапили в полон – пропустили. Але диво та вітер нам допомогли – задув м'яч у ворота.

Мені сподобалося, що хлопці не зупинилися та бігли вперед, хотіли забити м'яч. І це їм вдалося. Я хочу відзначити суперника, який мав гарні моменти. Вони вибігали у контратаки й теж могли нам забивати», - сказав Кучер.

(40)

Гармаш провів 400-й матч в українській кар'єрі
Футбол | 05 травня 2024, 01:12 0

На найвищому рівні Гармаш дебютував у жовтні 2007 року

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!