Шорт-трек. Китаєць виграв золото після дискваліфікації угорця

Жень Цзивей став олімпійським чемпіоном на дистанції 1000 метрів

2534
14
Getty Images/Global Images Ukraine. Жень Цзивей

На Олімпійських іграх-2022, що проходять у китайському Пекіні, було розіграно медальний комплект у чоловічому шорт-треку на дистанції 1000 метрів.

Олімпійським чемпіоном став китаєць Жень Цзівей. Перемогу йому віддали після дискваліфікації угорця Шаоліня Шандора Лю.

Срібну медаль завоював інший китаєць Лі Веньлун, а бронзовим призером став представник Угорщини Шаоан Лю.

Шорт-трек. Чоловіки, 1000 метрів

1.  Жень Цзівей 1:26,768

2.  Лі Веньлун 1:29,917

3.  Лю Шаоан 1:35,693

Нагадаємо, раніше нідерландська ковзанярка встановила феноменальне досягнення.

(15)

Олександр Усик – Тайсон Ф'юрі. Відео бою та нокдауну в 9-му раунді
Бокс | 19 травня 2024, 06:15 14

В Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) пройшло велике шоу боксу

«Віддати належне Тайсону». Кличко відреагував на перемогу Усика над Ф'юрі
Бокс | 19 травня 2024, 07:20 5

Олександр переміг британця за підсумками 12 раундів та став абсолютним чемпіоном світу

Коментарі 14
Kapitoshka
Цікаво як на таку зраду дивиться Комуністична Партія Китаю - "щирий венгр"
Smart
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
fedd1979
Дивні такі угорці - що один, що другий. При всьому цьому не припиняю дивуватися футбольним правилам, за яких одна гра за збірну позбавляє права зміни "футбольного громадянства". В інших видах спорту люди (у т.ч. українці, на жаль) примудряються отрмиати олімпійські нагороди за одну країну, а потім за іншу. І де тут олімпійцський принцип? Китаєць, вихований як спортсмен у Китаї взяв за Угорщину бронзу, а могло б бути ще й золото у ще одного такого "китайця" з Дунаю, якби не дискваліфікація.
MarinPekar
Щось сьогодні багато дискваліфікацій на ОІ
vitaha33
В шорт треку твориться просто страшний бєзпрєдєл, в півфіналі дискваліфікували корейця, олімпійського чемпіона, щоб протянути 2 китайців, в іншому півфіналі ще одного корейця, і замість 1 китайця у фіналі було 3. А потім ще і у фіналі, хоча фінальний заїзд не бачив, але думаю що так само. Тобто це вже 2 золото, яке просто суддівським бєзпрєдєлом їх нагородили...
Реально, страшно робиться за фристайл, не бачити нам медалі з таким суддівством...
vital
Друге золото китайців з шор-треку після дискваліфікації (перший випадок це змішані збірні - дискваліфікація американців у півфіналі, щоб запхнути в фінал китайців, які фінішували в своєму півфіналі лише 3-ми). Совпадение?
antt
Так вони всі китайці - чи корейці. А почув про прогрес Угорщині в шорт-треці недавно по нашому тб і подумав від чого це. Також коментатор сказав що в Києві багато можливостей для шорт-треку для молоді а де наші медалісти хоча б такі як в угорців? А для ковзанярів є лише якийсь комплекс - де лід замерзає лише при морозах на вулиці. Тобто у нас 20-століття як в ковзанярів, так і в саночників і стрибунів із трампліна - а на дворі уже давно 21 століття. Хоча зимових видів спорту небагато інфраструктура у них різна, вимоглива, і дорога але робити щось можна.