ДЖАМПАОЛО: «Було б ризиковано залишити на полі Супрягу, Капуто і Сенсі»

Головний тренер «Сампдорії» прокоментував матч проти «Сассуоло»

8350
7

Головний тренер «Сампдорії» Марко Джампаоло після матчу 24-го туру проти «Сассуоло» (4:0) розповів, чому провів зворотну заміну Владислава Супряги:

«При першій заміні на 36-й хвилині я хотів зберегти тактичну схему, не змінювати її. Єдиним форвардом у запасі був Супряга, який прибув до нас зовсім нещодавно.

Коли я зрозумів, що нам потрібно посилити правий фланг, я вирішив випустити туди Конті, пожертвувавши Супрягою. Інакше могла б постраждати вся команда. Після цього ми заграли організовано та стабільно.

Так, психологічно це може бути складним стартом для Супряги. Проте я знаю, що команду треба консолідувати. Було б ризиковано залишити на полі і Супрягу, і Капуто, і Сенсі. У 20 років Супряга ще ставатиме кращим. Але якби я не виграв цей матч, я відчував би себе гірше психологічно, ніж він».

Українець вийшов на поле на 36-й хвилині у свому дебютному матчі, але Джампаоло замінив форварда на 59-й на Андреа Конті, який через декілька хвилин забив гол.