Награвся. Супрягу замінили у другому таймі матчу із Сассуоло

Замість українця на поле вийшов Андреа Конті, який одразу забив гол

37235
29

21-річний український нападник «Сампдорії» Владислав Супряга був замінений на 60-й хвилині домашнього поєдинку 24-го туру Серії А проти «Сассуоло» (4:0) за рахунку 2:0 на користь своєї команди.

Замість Супряги на поле вийшов Андреа Конті, який вже на 63-й хвилині зробив рахунок 3:0 на користь господарів.

Супряга вийшов на заміну на 36-й хвилині зустрічі замість Маноло Габ'яддіні. Для українця це був дебютний поєдинок за «Сампдорію».

Контракт Владислава належить київському «Динамо». Супряга захищає кольори «Сампдорії» на правах оренди.

Події матчу

90’
ГОЛ ! З пенальті забив Антоніо Кандрева (Сампдорія).
63’
ГОЛ ! М'яч забив Андреа Конті (Сампдорія).
7’
ГОЛ ! М'яч забив Стефано Сенсі (Сампдорія).
5’
ГОЛ ! М'яч забив Франческо Капуто (Сампдорія).
(135)

Екс-воротар Реала: «Мало хто думав, що Лунін виявиться таким гравцем»
Футбол | 02 травня 2024, 16:13 0

Каньїсарес не очікував, що Лунін гратиме на такому рівні

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 4

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі

Коментарі 29
Maximus Incognitos
Дежурные события на футбольном поле, где играют украинцы, а на спорт.юа всё стабильно. Фаны ДК и Шахтёра здесь на сайте давно превратились в базарных баб. Речь идёт не только об этой статье. Все статьи, где есть упоминания о наших выходцах из ШД и ДК превращаются в клоунскую аналитику наших диванных экспертов.
А пацанам из ДК и ШД, которые играют в Европе я искренне желаю удачи!
adidas777
Что означает заголовок
Награвся?
Поражает такое откровенно хамское отношение, со стороны сайта пототношению к ДК, и всего что связано с клубом.
Руслан Кириченко
так в чем он наплужил, что ег заменили? или очередной говновброс от сайта?
Diamond66689
Ладно Супряга ,Игнатенко вообще выйдя на поле через 10 минут удаление заработал.
zhyr
Одна з проблем Супряги в тому, що він не вміє обігрувати 1 в 1. От реально не пам"ятаю, щоб він когось обіграв. Тільки йде в обіграш - втрата м"яча. Як для нападника, це суттєвий мінус. І сьогодні пішов обігрувати і захисник легко м"яч відібрав.
Тарас Чубак
Ніколи не подобався Супряга, але якщо його замінили не із за травми то рішення дуже дивне. Футболіст зіграв 20 хв і то розбиті на 15хв. перерву, ще й у зовсім новому чемпіонаті, при тому що комнда і так веде у рахунку. Це щоб що? Бачив як він грав у другому таймі, бігав - боровся, пару раз непогано забіг, один раз запоров атаку тим що не зміг обвести, і все. Футбол у цілому був сумбурний. Якщо Луч давав йому забагато шансів, то це абсолютне знущання над футболістом, краще б не випускав....але це якщо все не травма, про що під час матчу було не зрозуміло