Камбек у виконанні Жиру. Мілан вирвав перемогу у Інтера

Міланське дербі завершилося вольовою перемогою россонері

4387
3
Milan/Twitter

У суботу, 5-го лютого, відбувся матч 24-го туру чемпіонату Італії, в якому «Інтер» приймав «Мілан». Міланське дербі пройшло на стадіоні «Джузеппе Меацца» і завершилося вольовою перемогою «Мілана» з рахунком 2:1.

«Інтер» першим відкрив рахунок у матчі, коли на 39-й хвилині після навісу від Чалханоглу відзначився Перішич. У другому таймі «Мілан» виявив справжній бійцівський характер і зміг не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу у матчі. Сталося це завдяки дублю Жиру: на 75-й хвилині форвард россонері результативно замкнув удар-простріл від Діаса, а ще через 4 хвилини француз красивим ударом вразив дальній кут воріт Хандановича, пробивши з-під Де Врея.

Після цієї перемоги «Мілан» піднявся на другий рядок у таблиці Серії А і відстає від лідируючого «Інтера» на 1 пункт, однак нерадзуррі мають одну гру в запасі.