ВІДЕО. Діалло влаштував бійку, Динамо U-19 не дограло матч

Сенегальський гравець обурився діями арбітра

28560
25
fcdynamo.kiev.ua

«Динамо» U-19 на зборі в Туреччині провело контрольний матч проти «Антальяспора» U-19.

Зустріч завершилася з рахунком 2:2, а останні хвилини було вирішено не догравати через штовханину, яку влаштував хавбек киян Самба Діалло.

Сенегалець забив гол, але арбітри його не зарахували, що обурило гравців «Динамо». У результаті все вилилося у бійку, яку фолом спровокував Діалло.

Днями президент клубу Ігор Суркіс назвав Самба майбутнім топ-гравцем.

Динамо U19 – Антальяспор U19 – 2:2
Голи: Попов (53), Царенко (77) – Емре Демір (36), (86)

Динамо U19 (перший тайм): Ігнатенко – Бенедюк, Опанасенко, Балаба, Єрьоменко – Мельниченко, Василець, Гаджук, Мегді, Кремчанин (Лєднєв, 35) – Уваров

Динамо U19 (другий тайм): Погорілий – Малиш, Дячук, Філатов, Танчак – Яцик, Царенко, Скрипник, Діалло, Слесар – Попов