Зоря – Сабах – 1:1. Назарина забив пенальті. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд другого товариського матчу луганської команди

839
0
ФК Зоря Луганськ

Луганська «Зоря» у другому контрольному матчі зіграла внічию з азербайджанським клубом «Сабах» Баку (1:1).

У першому таймі команда мали декілька хороших шансів, але ні Овусу, ні Абдуллаєв не змогли їх реалізувати. Після перерви Єгор Назарина пробив у дев’ятку – втрутився голкіпер. Максим Хлань не реалізував 100-процентний гольовий момент, як і пізніше Шахаб.

Ключовий момент стався на 76-й хвилині. Максим Луньов заробив пенальті, а Єгор Назарина бездоганно його реалізував – 1:0. Проте «Сабах» руки не опустив, і ударом з близької відстані на 83-й хвилині рахунок зрівняв Камран Гулієв. Матч завершився з рахунком 1:1.

Товариський матч, 20 січня

Зоря (Луганськ, Україна) – Сабах (Азербайджан) – 1:1

Голи: Єгор Назарина, 76 (пен) – Камран Гулієв, 83.

Зоря (перший тайм): Антон Жилкін, Абдулла Абдуллаєв, Даниїл Алефіренко, Ахмед Алібеков, Сергій Булеца, Денис Фаворов, Владислав Кабаєв, Денис Нагнойний, Раймонд Овусу, Ігор Снурніцин, Юрій Тлумак.

Зоря (другий тайм): Антон Жилкін (Олександр Сапутін, 61), Даніл Скорко, Назар Байрук, Максим Імереков, Єгор Назарина, Дмитро Хомченовський, Максим Луньов, Максим Хлань, Шахаб, Гільєрме, Максим Сміян.