Сенсація! Атлетік в овертаймі вибив Барселону із Кубка Іспанії

Героєм матчу 1/8 фіналу Кубка Іспанії став Ікер Муньяїн

9247
14

20 січня відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії між «Атлетіком» Більбао та «Барселоною» (3:2 д.ч.).

Господарі поля вели в рахунку 2:1, однак «Барса» забила гол на 90+3 хвилині та перевела гру в овертайм.

У додатковий час «Атлетіку» вдалося забити гол з пенальті та створити сенсацію. Автором дубля та вирішального голу став Ікер Муньяїн.

Кубок Іспанії. 1/8 фіналу

Атлетік – Барселона – 3:2 (д.ч.)

Гол: Ікер Муньяїн, 2, 105+1 (пен), Іньїго Мартінес, 86 – Ферран Торрес, 20, Педрі, 90+3.

Атлетік: Агірресабала, Іньїго Мартінес, Вівіан, Берчіче (Баленсіага, 91), Де Маркос (Лекуе, 106), Весга (Ноласкоайн, 117), Сансет (Іньякі Вільямс, 52), Ікер Муньяїн, Дані Гарсія, Рауль Гарсія (Беренгер, 79), Вільямс (Саррага, 110).

Барселона: тер Штеген, Піке, Араухо, Дані Алвес, Жорді Альба, Бускетс, Педрі (Брейтуейт, 108), Гаві (де Йонг, 61), Торрес, Хутгла (Дест, 96), Еззалзулі (Гонсалес, 46).

Попередження: Дані Гарсія 30, Іньякі Вільямс 119, Ікер Муньяїн 120 - Піке 76, Бускетс 97, Педрі 97, де Йонг 104, Жорді Альба 105.

Суддя: Монтеро.