«Реал» вийшов до чвертьфіналу Кубка Іспанії

22571
12
marca.com

«Реал» у матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії грав проти «Ельче», а в основі вийшов український воротар Андрій Лунін.

Основний час завершився без голів, а у додаткових таймах мадридці були сильнішими 2:1. На 103-й хвилині забив Верду (вини Луніна немає, був рикошет), але вже на 108-й хвилині «Реал» відігрався, а потім забив переможний м'яч.

Щоправда, вже на 119 хвилині «Ельче» таки забив, але рефері скасував м'яч через фол в атаці.

Лунін за 120 хвилин гри зробив 2 сейви (всього 10 ударів, 3 у площину). У першому таймі Андрій зробив сейв після небезпечного удару головою, а у другому відбив небезпечний удар зі штрафного.

«Реал» вийшов до чвертьфіналу, де, судячи з усього, Лунін залишиться основним кіпером.

Свого суперника мадридці дізнаються у п'ятницю.