Сержіу Олівейра реалізував пенальті. Рома мінімально обіграла Кальярі

Команда Жозе Моурінью посідає 6-те місце у турнірній таблиці

423
0

У матчі 22-го туру чемпіонату Італії «Рома» мінімально перемогла «Кальярі» (1:0).

Автором переможного гола став хавбек Сержіу Олівейра. Новачок команди реалізував пенальті в першому таймі.

«Рома» перервала серію з трьох матчів без перемог. Команда Жозе Моурінью має 35 очок і займає 6-те місце.

Серія А. 22-й тур

Рома – Кальярі – 1:0

Голи: Сержіу Олівейра, 33 (пен)

Рома: Руй Патрісіу, Вінья, Манчіні, Кумбулла, Пеллегріні, Мейтланд-Найлс (Керамітсіс, 90), Сержіу Олівейра, Мхітарян, Абрахам, Дзаньоло (Карсдорп, 86), Афена-Г'ян (Шомуродов).

Кальярі: Краньо, Гольданіга, Альтаре (Гальяно, 88), Дзаппа, Далберт (Лікояніс, 80), Карбоні, Марін, Дейола, Перейро (Нандес, 69), Жоау Педру, Паволетті.

Попередження: Сержіу Олівейра, 23, Манчіні, 39, Афена-Г'ян, 58 – Паволетті, 25, Карбоні, 27, Далберт, 32, Альтаре, 70.

Відео голу Сержіу Олівейри.

Венеція – Емполі – 1:1

Голи: Окереке, 73 – Журковськи, 26.

Сассуоло – Верона – 2:4

Голи: Капрарі, 37 (0:1). Барак, 44 (0:2). Скамакка, 54 (1:2). Барак, 57, пенальті (1:3). Дефрель, 67 (2:3). Барак, 90+4 (2:4).