Дводенний матч. Бетіс виграв у Севільї догравання кубкового поєдинку

Переможний гол для «Бетіса» в севільскому дербі забив Серхіо Каналес

1135
1

У Севільї відбулося догравання перенесеного матчу 1/8 фіналу Кубка Іспанії, в якому «Бетіс» переміг «Севілью» з рахунком 2:1.

Днем раніше гра була перервана наприкінці першого тайму за рахунку 1:1 через те, що глядачі влаштували заворушення та кидали предмети у гравців. Так, у хавбека «Севільї» Хоана Хордана, в якого з трибун кинули палицю, діагностовано черепно-мозкову травму.

Цікаво, що Набіль Фекір оформив «сухий лист» із кутового. У дограванні матчу переможний гол для «Бетіса» у севільському дербі забив Серхіо Каналес.