Позитивний дебют в АПЛ. У Миколенка одна з найкращих оцінок в Евертоні

Українець провів дебютний матч в АПЛ

18092
23

Відомий портал WhoScored позитивно оцінив дебют Віталія Миколенка у АПЛ. При цьому «Евертон» у важливому матчі програв аутсайдеру «Норвічу» 1:2.

Миколенко отримав оцінку 6,9.

Більше в команді мають лише Бен Годфрі та Рішарлісон, якому вдався красивий гол.

Джерело Sport.ua
(158)

Коментарі 23
Ретро Футбол
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Tasha19
Ну з позитивним дебютом то ви вже не перегинайте. Звичайно це лише перший матч, і по грі Миколенко поки рано робити якісь висновки. Але сьогодні, що Евертон вцілому, що конкретно Миколенко зіграли відверто посередньо. А то був всього лиш Норвіч. З такими результатами не здивуюсь звільненню Бенітеса. П.С. не варто на Миколенка вішати пропущені м'ячі, там його вини відсили 5-10%, не більше. А от його пас на нападника Норвіча на 51 хвилині -це жах, так грати не можна, навіть якщо це дебютний матч, величезне щастя, що ця помилка не стала гольовою, бо пам'ятали б Віталіку це до кінця кар'єри.
K.A.R.abas
Пока рано о чём то судить Миколенко, так как это 1 игра в АПЛ. НО он будет под давлением, так как за него отдали 20или 24 млн, и от него ждут не хороших оценок, а реально чтобы на левом фланге было безопасно.
Lesovij7
Болею за Миколенко, хочу чтобы заиграл, но в этом матче несмотря на оценку играл не очень, помимо того что в 1и2 есть часть его вины, чуть сам 3 не организовал, хорошо что защитник свой спас. По оценке, набрал потому что играл просто как Зинченко, пас ближнему или назад, немного подчищал, несколько раз навесил со стандартов .
ALKOSruLKA
влетіти аутсайдеру - це завжди позитивно
Sauron
Сколько можно смотреть этот роботизированный сайт оценок Whoscored? Они постоянно промахиваются в оценках.
Увы, Миколенко был среди худших сегодня.
Канал Everton FC News поставил ему 3 бала. Столько же у Коулмана и Кина. Остальные - выше.
Pop Pop
Позитивный дебют?Спорт.юа вы полные дебилы!!!
Mark2119
Вы вообще матч смотрели? На нём два гола висит плюс дикий привоз во втором тайме который чудом не закончился голом. Из позитива подача в штрафную после которой был забит гол эвертона. Спорт уа походу матчи вообще не смотрит а только ссылаеться на помойные источники)))
Face Control
Марина Гарина
Це піпец...одна з найкращих оцінок... та він жеш убив інтригу ще а першому таймі...Два голи його. Перший подача з під його ноги, другий не добіг полінувався... Ну мав бажання ще в другому таймі пасанути назад та так щоб двоє соперників вийшли на воротаря))). Правда центральний захисник не зрозумів приколу і спас. Епічне відео як сам Миколенко взявся за голову і прошептав...та ну нах...оце я пасанув