Перша медаль України в Кубку світу, дебют Миколенка за Евертон

3957
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Миколенко

До вашої уваги представляється добірка головних новин та матеріалів на Sport.ua за суботу, 8 січня.

1. Обергоф-2022. Україна виборола бронзу в сингл-міксті. Перша медаль для нашої збірної у цьому сезоні Кубка світу.

2А. Переможний дебют Миколенка. Евертон переграв Халл Сіті в Кубку Англії. Віталій програв верхову боротьбу, що призвело до пропущеного м'яча.

2Б. Дебют українця. Миколенко програв повітря, й Евертон пропустив на 1-й хв. Невдалий старт для українського захисника у Кубку Англії.

3. Григорчук залишить в Одесі 5 орендованих гравців Динамо. Названі їх імена. У «Чорноморці» залишаються Кадірі, Михайленко, Кузик, Біловар, Цитаїшвілі.

4. Обергоф-2022. Україна посіла 10 місце у змішаній естафеті. Виграла гонку команда Норвегії.

5. Джерело: захисник Шахтаря та збірної України може перейти до Чорноморця. Сергій Болбат провів осінь у «Десні» на правах оренди з «Шахтаря».

6. Абсурд та загроза. Кубок Африки проведуть у країні з рівнем вакцинації у 3%. Ситуація в Камеруні та на африканському континенті демонструє абсурдність усієї системи вакцинації.

7. Кубок Англії. Результати 1/32 фіналу. Розгроми від Лестера та Челсі. 8 січня відбуваються матчі 1/32 фіналу Кубка Англії.

8. Впевнений крок до чвертьфіналу. Галичанка на виїзді обіграла Бріксен. Львів'янки із комфортною перевагою завершили перший поєдинок.

9. Джерело: Владислав Калитвинцев знайшов собі новий клуб в УПЛ. Хавбек підписав контракт із «Олександрією».

10. АНДРОНОВ: У День пам'яті Лобановського Бишовець забороняв хвилину мовчання. Фахівець згадав неприємну історію.