Обергоф-2022. Україна посіла 10 місце у змішаній естафеті

Виграла гонку команда Норвегії

9526
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Юлія Джима

У німецькому Обергофі відбулася змішана естафета в рамках п'ятого етапу Кубка світу.

Збірну України представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Валя Семеренко та Юлія Джима.

На чотирьох українці використали 12 запасних патронів та посіли 10 місце, програвши переможцям гонки, норвежцям, чотири хвилини.

Друге місце посіли білоруські біатлоністи, а замкнули трійку призерів французи. Із трьома штрафними колами четверте місце у Швеції.

axylinam
Наши отстали от первого места аж на 4 минуты, ну и как обычно наши бездарные смазчики случайно угадывают со смазкой всего два три раза в год, из позитивного,- попали в десятку
dudigo78
Дивлюсь ще час від часу біатлон, і то лише за звичкою. По суті це ще один вмераючий вид спорту. Якщо у чоловіків за останні 5 років з'явились Дудченко і Цимбал, які хоч якось можуть виступати на етапах кубка світу, то в жінок цілком реально скоро і чотирьох біатлоністок на етап не назбирається. Дуже плачевна ситуація
brutal2015
К сожалению очень слабенько пробежали все четыре украинских эстафетчика. Смотря на это надежда на медаль на Олимпиаде всё меньше.
zata
Посмотрел в анализе гонки,время на лыжне, каждого нашего участника эстафеты.
Кроме Подручного, все остальные, отставание в пределах одной минуты. Отставание катастрофическое. Очередная причина в смазке.
Ну а сколько удачная смазка добавит секунд?
20-30-40? Т.е. была бы удачная смазка и мы были бы, при таких же показателях стрельбы, в призах или в шестёрке?
Я продолжаю верить только в одно, что до Олимпиады, возможно, в лыжном ходе, у наших сборников сбросить хотя бы 10-20 секунд, удачи в подготовке лыж и удачи в стрельбе, что даст возможность быть в цветочной церемонии. Но к сожалению, два показателя относятся к удаче, а сей термин в спорте, это непросчитываемая случайность.
suforza1921
Поки що жодного подіуму за сезон. Такі жалюгідні виступи були востаннє у середині нульових, найгіршому періоді в історії вітчизняного біатлону. Надії, що до кінця сезону результати покращаться, тануть з кожною гонкою. Бринзаку пора на пенсію.