Ібра та Жиру зробили гру. Мілан завдав поразки Ромі у Серії A

14944
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Ібрагімович та Жиру

6 січня відбувся матч 20-го туру Серії A між командами «Мілан» та «Рома» (3:1).

Ветерани господарів поля Златан Ібрагімович та Олів'є Жиру зробили гру. Жиру реалізував пенальті на 8-й хвилині, незабаром Жуніор Мессіас подвоїв перевагу господарів поля.

Ібрагімович вийшов на поле на 78 хвилині замість Жиру. На той момент Теммі Абрахам відіграв один м'яч, проте Леау з передачі Златана знову довів перевагу «Мілана» до двох м'ячів. Щоправда, наприкінці гри Златан не реалізував пенальті, але на результат це не вплинуло.

«Мілан» набрав 45 очок і посідає 2-ге місце в Серії А, у Інтера лише на очко більше. «Рома» має 32 очки і знаходиться на 7-й позиції.