Гольова перестрілка! Челсі та Ліверпуль розійшлися миром у бойовому матчі

У Лондоні відбувся поєдинок 21-го туру Англійської Прем'єр-ліги

4621
4

У неділю, 2 січня, відбувся матч 21-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому «Челсі» приймав «Ліверпуль».

Матч на «Стемфорд Брідж» виявився результативним. Суддя зафіксував нічийний рахунок 2:2. Глядачі побачили неймовірний перший тайм, у якому було забито 4 м'ячі.

На 9-й хвилині рахунок для гостей відкрив Садіо Мане, обігравши воротаря і розстрілявши порожні ворота з близької дистанції. Перед цим сильно помилився Чалоба, не зумівши вибити простий м'яч (0:1).

Потім на 26-й хвилині забив Мо Салах. Отримавши на куті штрафного пас від Александера-Арнольда, Мохамед обіграв Маркоса Алонсо і під кутом точно пробив по воротах. У Менді не було шансів (0:2).

Якщо старт поєдинку залишився за «Ліверпулем», то наприкінці першого тайму «Челсі» зумів відіграти два м'ячі. Спочатку супергол забив хорват Матео Ковачич. Господарі поля пробили штрафний з кута поля, Келлехер відбив м'яч далеко. І Ковачич з льоту з-за меж штрафного майданчику пробив практично у дев'ятку (1:2).

А в компенсований час першого тайму Крістіан Пулішич зрівняв рахунок. Канте віддав швидку передачу партнерові. Крістіан, увірвавшись у штрафний майданчик, вдало обробив м'яч і невідпорно пробив (2:2).

У другій половині гри теж були небезпечні моменти, але команди більше думали про захист своїх воріт. Бойова нічия – 2:2.

«Челсі» зберіг друге місце в турнірній таблиці (43 очки), «Ліверпуль» має на один бал менше при грі в запасі (42). А лідирує в АПЛ «Манчестер Сіті» (53).

Англійська Прем'єр-Ліга. 21-й тур

Челсі – Ліверпуль – 2:2

Голи: Ковачич, 41, Пулішич, 45+1 – Мане, 9, Салах, 26.

Челсі: Менді, Рюдігер, Сілва, Алонсо, Аспілікета, Чалоба (Жоржиньо, 70), Ковачич, Канте, Хаверц (Хадсон-Одої, 79), Маунт, Пулішич.

Запас: Аррісабалага, Сарр, Барклі, Холл, Вейл, Зієш, Ньігес.

Ліверпуль: Келлехер, Цімікас, Конате, ван Дейк, Александер-Арнольд, Мілнер (Кейта, 69), Фабіньо, Хендерсон, Мане (Джонс, 90), Діогу Жота (Окслейд-Чемберлен, 69), Салах.

Запас: Адріан, Марсело, Бек, Гомес, Вільямс, Мортон.

Попередження: Пулішич, 17 – Мане, 1, Конате, 83.

Суддя: Ентоні Тейлор.

Getty Images/Global Images Ukraine. 0:1. Садіо Мане, 9 хв.
Getty Images/Global Images Ukraine. 1:1. Мохамед Салах, 26 хв.
Getty Images/Global Images Ukraine. 1:2. Матео Ковачич, 42 хв.
Getty Images/Global Images Ukraine. 2:2. Крістіан Пулішич, 45+1 хв.
Getty Images/Global Images Ukraine. Небезпечний момент Садіо Мане у другому таймі