| Оновлено 30 грудня 2021, 08:02
5533
3

Реванш узятий. Лестер мінімально обіграв Ліверпуль, Салах не забив пенальті

Команда Юргена Клоппа на шість очок відстала від «Манчестер Сіті» у турнірній таблиці АПЛ

5533
3

У 20-му турі АПЛ «Лестер» здобув мінімальну перемогу над «Ліверпулем».

На 59-й хвилині єдиний м'яч забив нападник Адемола Лукман. У першому таймі Мохамед Салах не реалізував пенальті.

Зазначимо, що команди лише 7 днів тому зустрічалися у рамках 1/4 фіналу Кубка англійської ліги. «Лестер» вів у рахунку в два голи, але «Ліверпуль» відігрався у компенсований час і в серії післяматчевих пенальті здобув путівку до півфіналу.