| Оновлено 23 грудня 2021, 14:54
11776
6

Великий камбек Ліверпуля. Лестер програв на Енфілді, ведучи у два голи

Команда Юргена Клоппа врятувалася від поразки на 90+5 хвилині та виграла серію пенальті

11776
6
ФК Ліверпуль

У 1/4 фіналу Кубка англійської ліги завершився останній матч.

«Лестер» не зміг втримати перемогу в гостях у «Ліверпуля». Після першого тайму «лисиці» вели 3:1, але господарі героїчними зусиллями відігралися на 90+5 хвилині.

За регламентом одразу пробивалися пенальті, у перших п'яти спробах обидві команді допустили по одному промаху. Фатальної помилки припустився Раян Бертранд, який не забив шостий удар.

Героєм зустрічі став Діогу Жота, який і приніс «Ліверпулю» путівку до наступного раунду.

Зазначимо, що «Лестер» не може перемогти на «Енфілді» з 2000 року.

Кубок англійської ліги. 1/4 фіналу

«Ліверпуль» - «Лестер» - 3:3 (5:4 п.п.)
Голи:
0:1 – 9 Варді, 0:2 – 13 Варді, 1:2 – 19 Окслейд-Чемберлен, 1:3 – 33 Меддісон, 2:3 – 68 Діогу Жота, 3:3 – 90+5 Мінаміно.