Скандал на Сан-Сіро. Суддя не зарахував гол Мілана, і Наполі забирає 3 очки

У спірному епізоді арбітр побачив активний офсайд з боку Олів'є Жиру

19351
6
Getty Images/Global Images Ukraine

19 грудня відбувся матч 18-го туру чемпіонату Італії між «Міланом» та «Наполі» (0:1). Єдиний гол на 5-й хвилині забив Еліф Елмас.

Матч завершився скандалом. За рахунку 0:1 на 90-й хвилині Франк Кессьє відправив м'яч у ворота команди гостей. Однак у цьому спірному епізоді арбітр за допомогою VAR побачив активний офсайд з боку Олів'є Жиру, який лежав на землі, та не зарахував гол.

Це викликало великі протести з боку футболістів та вболівальників россонері.

Тепер «Наполі» та «Мілан» мають по 39 очок і ділять 2-ге місце у Серії А. Лідирує «Інтер», що набрав 43 очки.