536
0
ХК Донбас

18-го грудня у рамках 4-го туру хокейної Суперліги України «Маріуполь» зустрівся з «Донбасом».

У першому періоді «Маріуполь» насідав на «Донбас», але донеччани створювали моменти у відповідь біля воріт Олексія Трифонова. Марк Калейниковас вивів «Донбас» уперед, реалізувавши більшість. Наприкінці першого періоду донеччани пресингували «Маріуполь», але збільшити відрив не вдалося. На перерву команди пішли із мінімальною перевагою донецького клубу.

У другому періоді «Донбас» подвоїв свою перевагу – другу шайбу команди закинув Андрій Бірюков. «Маріуполь» скоротив відрив, реалізувавши більшість – Олександр Костіков обіграв Андрія Макарова. Пилип Пангелов-Юлдашев забив третій гол, збільшивши перевагу команди. На кінець другого періоду Олександр Пересунько закинув четверту шайбу «Донбасу» – 1:4.

У третьому періоді Микита Мільохін скоротив відрив «Маріуполя» до 2:4, але більше у цьому поєдинку закинутих шайб не було.

Суперліга.

«Маріуполь» - «Донбас» (Донецьк) - 2:4 (0:1, 1:3, 1:0)

Шайби: 0:1 - Калейниковас (Пересунько, Пангелов-Юлдашев - біл.) - 09:37, 0:2 - Бірюков (Сігарьов, Шишлянніков) - 21:15, 1:2 - Костіков (Алексєєв, Горічишников - біл.) – 23:38, 1:3 – Пангелов-Юлдашев (Бірюков, Шишлянніков) – 32:42, 1:4 – Пересунько (Спруктс, Галигін) – 39:32, 2:4 – Мільохін (Мазур) – 49:33

«Маріуполь»: Трифонов (Дуве), Лисенко, Декало, Казаковцев, Севанькаєв, Твердохлєбов, Артамонов, Алексєєв, Мазур, Щербатов, Мільохін, Олендаренко, Горечишніков, Янишевський, Тютченко, Чердак, Зуєв, Ружніков, Костіков.

«Донбас»: Макаров (Воріс), Жульдиков, Кобелєв, Туркін, Калейниковас, Медведєв, Соколовський, Пангелов-Юлдашев, Сігарьров, Бірюков, Шишлянніков, Таран, Андрейків, Розумов, Захаров, Кривошапкін, Галигін, Морозов.

(6)

Німеччина буде представлена 5 клубами у ЛЧ. Чи потрапить Шахтар в основу?
Футбол | 02 травня 2024, 06:40 59

Вже відомі всі 5 клубів: Байєр, Баварія, Штутгарт, РБ Лейпциг, Боруссія Д

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів