Заслужена поразка. Житлобуд-1 в Мадриді розгромно поступився Реалу

Харківська команда невдало завершила виступи в групі Ліги чемпіонів

3162
2
fczh1.com

Гра для харків'янок не мала вже ніякого турнірного значення. Залишалося втішати себе думками про набутий лігочемпіонівський досвід і чотирма набраними очками з ісландським «Брейдабліком».

Щоправда, «Житлобуд-1» захотів грюкнути дверима. Перший тайм команда Валентини Котик провела досить пристойно, атакуючи і загрожуючи воротам суперниць. Але цей прогрес був помітний тільки на фоні своєї ж попередньої гри. Мадридську команду здивувати таким чином не вдалося.

«Реал» спокійно і впевнено забив у першому таймі два голи - спершу Петер ніхто не завадив добити у ворота м'яч після удару головою і сейву Свідунович, а наприкінці перщої половини гри іспанки оригінально розіграли штрафний удар і зусиллями Орос забили другий.

Після перерви ми побачили, так би мовити, класичний жіночий український футбол - з безліччю обрізок, пасів в нікуди, спроби пройти п'ятьох суперниць на своїй половині поля, постійні закидання вперед в надії на «а може, пощастить», непотрапляння по м'ячеві в простих ситуаціях, смішні відбивання воротаря... Все це було на фоні відповідей іспанок, які забили третій гол так пізно (у компенсований час) через свою теж не ідеальну техніку роботи з м'ячем.

3:0 - з такою грою ловити нам у групі не було чого. Третє місце зайнято, але у жінок Ліги Європи нема. Тому Харків прощається з єврокубками до наступного сезону.

uefa.com

Ліга чемпионов з футболу серед жінок 2021/2022. Група В. 6 тур.

«Реал» (Мадрид, Іспанія) - «Житлобуд-1» (Харків, Україна) - 3:0.

Петер, 19, Орос, 41, Естер, 90+2.

Басанська, 40, Петрик, 80.

«Реал»: М. Родрігес - Роблес, Петер, Гальвес (Флорентіно, 46), Корредера - Кардона (Л. Наварро, 57), Абільєйра, Орос (Касі, 71), Мьоллер (дель Кастільо, 71) - Аслані (Естер, 46), Н. Гарсія.

«Житлобуд-1»: Свідунович - Алексанян (Куп'як, 89), Любов Шматко, Анастасія Вороніна, Басанська - Бойченко, Апанащенко (Хаванська 75), Петрик, Шевчук (Біргюль Садикоглу, 68) - Овдійчук, Анна Вороніна (Кочнєва, 68).

Арбітр: Івана Пройковська (Македонія).

Стадіон: «Альфредо ді Стефано» (Мадрид, Іспанія).

РЕАЛ - ЖИТЛОБУД-1. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(7)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда

Президент ПФЛ: «Долю поєдинку Хуст – Металург вирішить КДК»
Футбол | 25 квітня 2024, 13:04 1