World Gran Prix. Виліт Хіггінса, Робертсон та Селбі у чвертьфіналі
Огляд двох ігрових днів турніру
Три дні турніру позаду і в нас є чергові втрати з ТОП-16. Пропонуємо пройтись коротенько по кожному матчу в хронологічному порядку.
1/16 фіналу
- Чжао Сінь Тун – Мартін Гулд – 2:4
- Ян Біньтао – Марк Кінг – 4:1
- Кайрен Вілсон – Ентоні Гемілтон – 3:4
- Ніл Робертсон – Ноппон Сенгхам – 4:0
- Марк Аллен – Юпен Као – 4:1
- Баррі Хоукінс – Марк Селбі – 1:4
- Джадд Трамп – Бен Вулластон – 4:2
- Джон Хіггінс – Том Форд – 2:4
- Марк Вільямс – Джек Лісовскі – 3:4
- Ентоні МакГілл – Стівен Магуайр – 0:4
- Рікі Волден – Стюарт Бінгем – 3:4
- Девід Гілберт – Алі Картер – 1:4
- Ронні О’Салліван – Енді Хікс – 4:1
- Гаррі Вілсон – Хоссейн Вафаей – 1:4
- Джиммі Робертсон – Меттью Селт – 4:2
- Лука Бресель – Джордан Браун – 4:1
Баррі Хоукінс – Марк Селбі – 1:4. Хоукінс в першому фреймі виграв три важких тактичних баталії, проте після цього не зміг забити простий рожевий. Якби забив, то міг вигравати 2-0. Проте через чергові помилки - тільки 1:1, а потім і 1:2, 1:3, 1:4. Тактично Хоукінс був сильнішим, технічно програв.
Рікі Волден – Стюарт Бінгем – 3:4. Бінгем втратив можливість виграти матч за рахунку 3:1, двічі промахнувшись на рожевому. Матч тривав доволі довго, середня кількість часу на удар в обох - понад 22 секунд. Хоч і Волден був сіяним і вищим в рейтингу, проте Бінгем виявився сильнішим.
Девід Гілберт – Алі Картер – 1:4. Ми прогнозували, що Гілберт буде темною конячкою турніру, проте нею може виявитись Алі Картер. Іронічно, що Гілберт знову віддавав фрейми через промахи на чорному. Комусь час ставити свічку.
Джон Хіггінс – Том Форд – 2:4. Ось і перша несподіванка 2-го дня. Здавалося б перед матчем, що Том зможе нав’язати боротьбу Джону. Проте вийшло зовсім навпаки. Форд забивав з будь-яких дистанцій, а Хіггінс помилявся з будь-яких дистанцій.
Ентоні МакГілл – Стівен Магуайр – 0:4. Стівен Магуайр надто впевнено взяв реванш за поразку на Scotish Open. Ентоні виглядав надто безпорадно і не дав глядачам жодного приводу подивитись на типову агресію Магуайра.
Джадд Трамп – Бен Вулластон – 4:2. Трамп казав, що йому важко налаштовуватись на гру з низькорейтинговими гравцями. Проте не всі гравці цим користуються. Бена вистачило всього на 2 фрейми.
Марк Аллен – Юпен Као – 4:1. Під час матчу склалось враження, що саме в китайця проблеми поза снукерним столом і це в нього відбуваються судові тяганини. Ледь не після кожного удару на обличчі був помітний розпач. Марк же спокійно пробився до 1/8.
Ніл Робертсон – Ноппон Сенгхам – 4:0. Цікавились ми, в якій же формі Ніл прибув до Ковентрі. Адже як-не-як два пропущених турніри, до того ж шум у вухах. Але Робертсон зняв всі питання, ставши першим переможцем з сухим рахунком на турнірі.
Гаррі Вілсон – Хоссейн Вафаей – 1:4. Попри те, що гравці награли на 2 сенчурі та 2 пів сотенних серії, обидва були не в формі. Якби Вафаей з такими промахами зустрівся б з іншим Вілсоном, або гравцем його класу, то в 1/8 ми б іранця не побачили.
Ронні О’Салліван – Енді Гікс – 4:1. Коли О’Салліван дає шанси, їх потрібно використовувати. Енді Гікс бив мимо так часто, що закрадались думки: «а як він взагалі потрапив на World Grand Prix». А от гра Ронні насторожує, за весь матч всього одна серія в 50 очок.
Лука Бресель – Джордан Браун – 4:1. Бреселю відпочинок явно пішов на користь. Це той же бельгієць з шаленими дальніми ударами. Браун опинився не в той час і не з тим суперником. Лука оформив пів сотенні та дві сотенні серії - поки найкращий результат на турнірі.
Джиммі Робертсон – Меттью Селт – 4:2. Два андердоги турніру повинні були показати рівну гру. Селту вдалось з 0:3 вийти на 2:3, проте для Метью це був явно не його день. Щодо Робертсона, то далі він зустрінеться з Бреселем. Тому такі помилки, які собі дозволяв Джимі, пробачатись не будуть.
1/8 фіналу
- Мартін Гулд – Ян Біньтао – 0:4
- Ентоні Гемілтон – Ніл Робертсон – 1:4
- Марк Аллен – Марк Селбі – 2:4
- Джадд Трамп – Том Форд – 3:4
- Джек Лісовскі – Стівен Магуайр
- Стюарт Бінгем – Алі Картер
- Ронні О’Салліван – Хоссейн Вафаей
- Джиммі Робертсон – Лука Бресель
Мартін Гулд – Ян Біньтао – 0:4. Знову Гулд грав з молодим і перспективним китайцем. Проте на цей раз помилявся тільки Мартін. Янь пройшов два раунди, не напружуючись, приберегши сили на матч з Нілом Робертсоном.
Ентоні Гемілтон – Ніл Робертсон – 1:4. Ентоні вистачило тільки на матч з Кайреном. Ніл же знову показав чудову гру, оформивши одну сотенну серію. До матчу з Бінтао Робертсон підходить в найкращій формі.
Марк Аллен – Марк Селбі – 2:4. Співчуваємо всім, хто не дивився четвертий фрейм. Це божевільна партія з гусеницею з п’яти бортових червоних, 6-ма китайськими снукерами, чотири від Аллена. І після його закінчення ще й відбулась заміна стільця. Вгадайте в якого саме Марка.
Джадд Трамп – Том Форд – 3:4. Том Форд продовжує вибивати фаворитів. Після Джона Хіггінса, зміг обіграти Джадда. При чому Трамп показав кращу гру, ніж в 1/16, проте Форд грав все, що гралось, і удача йому посміхнулась. Ризик на останньому червоному у вирішальному фреймі виправдався виходом до чвертьфіналу. Де на нього чекатиме Марк Селбі.
Сьогодні зіграють останні матчі 1/8 та ще два чвертьфінали.
1/4 фіналу
- Ян Біньтао – Ніл Робертсон
- Марк Селбі – Том Форд
Пишіть в коментарях, чи подобається вам такий формат огляду матчів?
Андрій СПІВАК
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Олександр є явним фаворитом поєдинку
«Сельта» здійснила потужний камбек, програючи 0:2