| Оновлено 10 грудня 2021, 11:20
4858
2

ФОТО. Руслан МАЛІНОВСЬКИЙ: «Ми повернемося»

Український хавбек «Аталанти» прокоментував виліт своєї команди з Ліги чемпіонів

4858
2

У шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів італійська «Аталанта» вдома програла «Вільярреалу» з рахунком 2:3 і не змогла пробитися до плей-оф турніру.

28-річний український хавбек «Аталанти» Руслан Маліновський вийшов на заміну на 46-й хвилині зустрічі замість Пессіни та провів повний другий тайм, відзначившись забитим м'ячем на 71-й хвилині. Маліновський зробив рахунок 1:3.

«Ми повернемося», — написав Руслан після матчу, коментуючи свіжі фото.