1507
0

ГАСПЕРІНІ: «Цього сезону провели багато хороших ігор, але бувають невдачі»

«Аталанта» залишила Лігу чемпіонів

«Аталанта» поступилася «Вільярреалу» (2:3) у матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Головний тренер італійської команди Джан П'єр Гасперіні підбив підсумок гри.

«Зазвичай такі ігри нам вдаються, але сьогодні ми почали жахливо, а коли поступаєшся на такому рівні, стає важко. Якоїсь миті ми відчули, що в гру можна повернутися, але було вже занадто пізно. Якби Муріель забив і зробив рахунок 3:3, то ми мали б шанс кинути всі сили на фінальний штурм. Але треба визнати, що протягом усіх 90 хвилин ми грали не так, як могли б.

Нинішнього сезону ми провели так багато хороших ігор, але невдалі зустрічі теж бувають. Суперник забив швидкий м'яч і глибоко відійшов в оборону, яку нам довго не вдавалося зламати. Весь перший тайм ми провалили, помилялися у передачах, зігравши нижче за свої можливості. «Аталанта» залишає Лігу чемпіонів з величезним жалем», - сказав Гасперіні.

За підсумками групового етапу «Аталанта» із шістьма очками посіла третє місце у групі F та вийшла до плей-оф Ліги Європи.