| Оновлено 09 грудня 2021, 19:37
15505
8

ЛЕОНЕНКО: «Циганков промазав? Я б відразу сказав, що я — не футболіст»

Фахівець розкритикував вінгера «Динамо» за промах із забійної позиції у матчі з «Бенфікою» (0:2)

15505
8
ФК Динамо Київ. Віктор Циганков

Колишній форвард київського «Динамо» та збірної України Віктор Леоненко поділився думкою про неймовірний промах футболіста «Динамо» Віктора Циганкова із забійної позиції у матчі з «Бенфікою» (0:2). У дебюті зустрічі Циганков зблизька не влучив у порожні ворота.

«8-ма хвилина, промазав Циганков. Чесно кажучи, я вийшов би і сказав, що я — не футболіст. Потрібно всім розповісти, як утворився момент.

Валявся Гармаш. «Червоні» разом із орлом, який літає стадіоном, подивилися і зупинилися. Буяльський забрав м'яч, обвів двох, покотив Циганкову. А той із правої не влучив метрів із 8-ми у порожні ворота. У мене таке відчуття, що він згадав, як пенальті треба бити у Луцьку. Ось такий гол. Завдяки якійсь травмі ми знову щось вигадали. Згадайте Бєсєдіна зі шведами. Та сама історія. Футболісти просто стояли. А «Динамо» могло повести 1:0», — сказав Леоненко.

Момент Циганкова на відео з 1:06