Віктор ЛЕОНЕНКО: «Яремчук пожалів Динамо. Жезуш — переляканий»

Фахівець прокоментував поразку киян від «Бенфіки» у Лізі чемпіонів (0:2)

6019
1
ФК Динамо Київ. Роман Яремчук

Колишній форвард київського «Динамо» та збірної України Віктор Леоненко поділився враженнями від поразки команди Мірчі Луческу від «Бенфіки» (0:2) у 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.

«Якщо хтось думає, що те, що «Динамо» посіло  останнє місце у групі, — сенсація… Ні, хлопці. Це «Барселона» дізналася, що є Ліга Європи. Вони двадцять років не знали, що такий турнір є. Ось це — сенсація.

Гра не вийшла. Мені вона не сподобалася. «Бенфіка», явний фаворит, забила два голи та почала другий тайм грати від оборони… Хтось подумав, що це схоже на матч із «Баварією». Ні, «Баварія» кинула грати після 2:0. А тут відійшли назад і оборонялися. Переможці так не грають. Жезуш — переляканий тренер, це можна сміливо говорити.

Я не згоден із Луческу з приводу того, що «Динамо» добре грало із сильними командами. Добре грали із «Баварією» другий тайм. Можна десь із натяжкою згадати матч із «Барселоною». Хоча, я вважаю, що футболу там не було.

«Динамо» могло з першої хвилини вже пропустити. Але Яремчук пожалів», — розповів Леоненко.

(59)

Томас ТУХЕЛЬ: «У першому таймі була шахова партія»
Футбол | 18 квітня 2024, 03:53 1

Головний тренер Баварії прокоментував перемогу у матчі 1/4 фіналу ЛЧ із Арсеналом