Василь Ломаченко – Річард Коммі. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться бій українського топ-боксера 12 грудня о 06:00 у Нью-Йорку

Василь Ломаченко – Річард Коммі. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Instagram. Ломаченко та Коммі

У ніч на 12 грудня у Нью-Йорку відбудеться великий бій за участю українського топ-боксера.

Василь Ломаченко (15–2, 11 КО), екс-чемпіон світу в легкій вазі, битиметься проти 34-річного Річарда Коммі з Гани (30–3, 27 KO), який раніше мав пояс IBF. На кону стоятиме пояс інтерконтинентального чемпіона за версією WBO.

Попередній бій 33-річний Ломаченко в червні виграв TKO у японця Масайоші Накатані після поразки від Теофімо Лопеса. Річард Коммі у лютому нокаутував Джексона Мартінеса з Домініканської Республіки.

Василь Ломаченко – Річард Коммі. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Шоу транслюватиметься на платформах ESPN та MEGOGO. Вся інформація буде доступна на Sport.ua. Основний кард та старт трансляції заплановано на 04:00. Орієнтовний початок головного поєдинку – 06:00 за Києвом.

Файткард шоу в Нью-Йорку, 11.12.2021

Опитування
  • Спрогнозуйте, як завершиться бій українця Василя Ломаченка з Річардом Коммі з Гани, який відбудеться у ніч з 11 на 12 грудня 2021 року в Нью-Йорку?
    • 47.76% (64)
      1. Дострокова перемога Ломаченка
    • 28.36% (38)
      2. Перемога Ломаченка за очками
    • 1.49% (2)
      3. Нічия
    • 4.48% (6)
      4. Перемога Коммі за очками
    • 17.91% (24)
      5. Дострокова перемога Коммі
    Результати опитування Проголосували — 134
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.

Джерело — Sport.ua

(41 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    aleks19826
    aleks19826, 11.12.2021 09:12
    +14
    serhivan, 11.12.2021 01:35
    Не бажаю Василю поразки. Складеться як складеться: це спорт. Та від щирого серця бажаю йому стати Українцем, поки ще не... пізно.
    Васілій українцем був у 2012, коли на це було модно і круто, плюс війни не було. А де ти бачив ватніка з Одещині і патріота???? Там куліково полє і дом профсоюзів в основному. Не здивуюсь, якщо васька-ватан тайно відвідує вищезгадані ватні могили і кладе там вінки
    Serhiy (Миколаїв)
    Serhiy (Миколаїв), 11.12.2021 00:52
    +12
    Вболіваємо за Річарда.
    Мистер Нокаут
    Мистер Нокаут, 11.12.2021 08:08
    +11
    serhivan, 11.12.2021 01:35
    Не бажаю Василю поразки. Складеться як складеться: це спорт. Та від щирого серця бажаю йому стати Українцем, поки ще не... пізно.
    Вже пізно.
    Мистер Нокаут
    Мистер Нокаут, 10.12.2021 13:09
    +11
    Ричард, добей уже этого ватного попа чтобы не мучался!
    DrOsSeL
    DrOsSeL, 11.12.2021 19:32
    +10
    Ватный Василий
    serhivan
    online
    serhivan, 11.12.2021 01:35
    +10
    Не бажаю Василю поразки. Складеться як складеться: це спорт. Та від щирого серця бажаю йому стати Українцем, поки ще не... пізно.
    john2222
    john2222, 09.12.2021 13:43
    +9
    11 декабря...- крест на карьере ватана.
    aleks19826
    aleks19826, 11.12.2021 09:05 (змінений)
    +6
    Комі нокаутер, Васілій православний технарь. Хто кого??? Напишіть
    PFCLviv
    online
    PFCLviv, 11.12.2021 23:14
    +1
    З дитинства за Коммі! Я проти вати гундяєвської, Ломаченко це ворог!
    Dead North
    Dead North, 11.12.2021 22:27
    +1
    Пора вже покінчити з цим шматком бавовни.
    DrOsSeL
    DrOsSeL, 11.12.2021 20:33
    -2
    Barack, 11.12.2021 20:02
    Сдесь не обязательно писать свое имя и фамилию
    блин, красиво подколол, поставлю тебе плюсик
    Barack
    Barack, 11.12.2021 20:02
    -2
    DrOsSeL, 11.12.2021 19:32
    Ватный Василий
    Сдесь не обязательно писать свое имя и фамилию
    Westwood.
    Westwood., 12.12.2021 05:17 (змінений)
    -5
    на зло критикам Ломаченка он победит и в очередной раз закроет ваши рты бестолковые
    будете сидеть с полным ртом го*вна🤣🤣🤣
    смотрите не подавитесь а то как не бой так и грязью обливают его а он побеждает
    с красной рожой сидят ватники критикующие
    Westwood.
    Westwood., 12.12.2021 05:15
    -5
    PFCLviv, 11.12.2021 23:14
    З дитинства за Коммі! Я проти вати гундяєвської, Ломаченко це ворог!
    западня дырявая 🤣🤣
    Ukraine_Kiev_Fan
    Ukraine_Kiev_Fan, 09.12.2021 16:48
    -12
    john2222, 09.12.2021 13:43
    11 декабря...- крест на карьере ватана.
    Почему? ты заканчиваешь со своими ватными писульками?
    katun2
    katun2, 11.12.2021 17:09
    -14
    Вы чё ебнуллллись все тут ? Хотите чтобы нашего украинца , земляка который флаг поднимает наш кто-то уложил!!! Вы идиоты? Или предатели и враги?!
    katun2
    katun2, 11.12.2021 17:06
    -14
    Serhiy (Миколаїв), 11.12.2021 00:52
    Вболіваємо за Річарда.
    За чужих болеешь !!!! Ты бляха откуда такой?
    Barack
    Barack, 11.12.2021 16:58 (змінений)
    -14
    Диванные лохи были за накатани- обломились, потом за Джошуа- и тут обломились. Ждём очередной облом диванных патриотов
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 09.12.2021 19:41
    -15
    john2222, 09.12.2021 13:43
    11 декабря...- крест на карьере ватана.
    Ты уже вылезло?.........из прямой кишки!
    Tanok1975
    Tanok1975, 10.12.2021 16:00
    -18
    Мистер Нокаут, 10.12.2021 13:09
    Ричард, добей уже этого ватного попа чтобы не мучался!
    Кто б тебя и таких как ты добил