Не захистили перше місце у групі. Динамо U-19 на виїзді програло Бенфіці

Тепер український клуб пробиватиметься у плей-оф через стикові матчі

13036
9
ФК Динамо Київ

У середу, 8 грудня, відбувся поєдинок 6-го туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА в рамках групи E, в якому зустрічалися португальська «Бенфіка» U-19 та київське «Динамо» U-19. Матч пройшов у Португалії на полі стадіону «Кайша Футбол Кампуш» і завершився мінімальною перемогою «Бенфіки» з рахунком 1:0.

«Динамо» могло відкривати рахунок вже на 6-й хвилині матчу, проте Волошин з гарної позиції влучив у стійку. Єдиний гол у матчі був забитий за хвилину до закінчення першого тайму. Так, Морейра продерся лівим флангом, класно прострілив низом на дальню стійку, де набігаючий Семеду в дотик відправив м'яч у ближній кут воріт Нещерета.

У другому таймі господарів поля знову врятував каркас воріт та знову після удару з гострого кута від Волошина. За 13 хвилин до завершення основного часу динамівці залишились у меншості. Сталося це після того, як Бражко за 8 хвилин отримав дві жовті картки.

У підсумку матч так і завершився з рахунком 1:0 на користь «Бенфіки», яка посунула «Динамо» з першого місця в таблиці і напряму потрапила до 1/8 фіналу турніру. Київський клуб після цієї поразки пробиватиметься у плей-оф турніру через стикові матчі.