3

БАКАЛОВ: Пропустити необов'язковий м'яч – традиція для українських команд»

Експерт висловився про матч «Шахтаря» з «Шерифом» у Лізі чемпіонів

УЄФА

Донецький «Шахтар» зіграв унічию з «Шерифом» (1:1) у заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Гра у Києві прокоментував відомий український тренер Юрій Бакалов.

«Ніщо щодо гри не віщувало такий результат. Але, на жаль, це вже традиційний результат для українських команд у цій Лізі чемпіонів – маючи багато гольових моментів, пропустити абсолютно необов'язковий м'яч.

«Шахтар» мав грандіозну перевагу – і по моментах, і по грі, звільняв зони для атак, і майже все робив правильно. «Шериф», у свою чергу, зробив ставку на контратаки, створив пару моментів та забив. Вважаю, що гостям пощастило.

Одразу скажу: Шевченко у пропущеному м'ячі не винен. Коли команда пропускає, завжди відбувається ланцюжок помилок – хтось не добіг, хтось не підстрахував тощо. , якому корисно було відчути смак Ліги чемпіонів Зауважу, що молодь мала гідний вигляд.

Дуже добре, що «Шахтар» постійно створює моменти, але забивати, звичайно, потрібно більше, інакше, розраховувати на успіх не доводиться. У матчі проти «Шерифа» «гірники» мали закривати гру вже в заключні 15 хвилин першого тайму, коли рахунок міг бути і 2:0, і 3:0.

Де Дзербі говорив, що у наступній Лізі чемпіонів ми побачимо іншу команду. Вважаю, що він має рацію. Висновки, звичайно ж, доведеться зробити, але й знижку також – на молодість цього «Шахтаря», на те, що йде розбудова команди, і на це, безумовно, потрібен час. Звичайно, є те, що засмучує. Вперше за довгі роки «Шахтар» не гратиме в єврокубках навесні, і з кожним роком українським командам все важче потрапляти в груповий етап Ліги чемпіонів та Ліги Європи, та й очки набирати – також», - сказав Бакалов.