КРИВЦОВ: «Ми повинні були закривати матч із Шерифом у першому таймі»

Захисник «Шахтаря» розповів про матч 6-го туру Ліги чемпіонів у Києві

1371
2
УЄФА. Сергій Кривцов

Захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов розповів про матч 6-го туру Ліги чемпіонів з «Шерифом» (1:1):

«Ми мали закривати цей матч у першому таймі. У таких іграх другий гол грає вирішальну роль. Це єдине, що нам не вдалося забити другий м'яч. Забий ми, і далі пішов би третій і так далі. Але в результаті ми не реалізували стільки моментів, а «Шериф» використав свій чи не єдиний шанс.

Я думаю, що у другому таймі ми відчули вже не просто впевненість у собі, а самовпевненість. Почали грати занадто індивідуально, тому було багато обрізок, після чого все навантаження лягало на лінію оборони. Я вважаю, що потрібно було діяти більш командно, віддавати передачі, якщо партнери мають кращу позицію, а не намагатися обводити суперника вдруге».

(8)

Відомий тренер підтвердив факт переговорів з Баварією
Футбол | 24 квітня 2024, 15:21 0

Ральф Рангнік дійсно є кандидатом на посаду головного тренера мюнхенської команди

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 83

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами