06.12.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Дніпро-1 – Чорноморець – 3:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 17-го туру Української Прем'єр-ліги

Дніпро-1 – Чорноморець – 3:1. Текстова трансляція матчу
© СК Дніпро-1

Українська Прем'єр-ліга. 17-й тур.

«Дніпро-1» – «Чорноморець» - 3:1

Піхальонок, 19, Довбик, 64 (пен.), Ігнатенко, 71 – Ісаєнко, 12

Нельсон, 15, Назаренко, 53 – Авагімян, 22, Вачіберадзе, 33, Цітаїшвілі, 41, Путря, 50, Кадірі, 75

«Дніпро-1»: Кожокару – Дубінчак, Нельсон, Сваток, Кравченко (Лучкевич, 70) – Ігнатенко, Піхальонок – Назаренко (Ді Франко, 55), Гуцуляк, Джурасек (Чуже, 90+1) – Довбик.

Запасні: Юрчук, Логінов, Адамюк, Білл, Когут, Русин.

«Чорноморець»: Кучерук – Кузик, Дубко, Біловар, Путря (Вантух, 72) – Авагімян (Брагару, 82), Вачіберадзе (Кадірі, 72), Смирний, Цітаїшвілі – Ісаєнко (Бугай, 80) – Ванат (Тлумак, 80).

Запасні: Варакута, Долгов, Білошевський, Штогрін.

Арбітр: Микола Балакін (Київська обл.).

Стадіон: «Чорноморець» (Одеса).

Наші оцінки:

   

«Дніпро-1» (заміни): Ді Франко – 6,0, Лучкевич – 6,0, Чуже – б/о.

«Чорноморець» (заміни): Кадірі – 6,0, Вантух – 5,5, Бугай – б/о, Тлумак – б/о, Брагару – б/о.

У понеділок, 6 грудня, відбудеться поєдинок 17-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться дніпровський «Дніпро-1» та одеський «Чорноморець». Матч пройде у Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 19:30.

Загрозливі темпи набрала команда Ігора Йовічевича і тепер їй не здається такою вже неможливою боротьба не лише за третій, а й за другий рядок турнірної таблиці. Очевидно, що для подібного «Дніпру-1» знадобиться набирати дуже багато очок уже у другій частині сезону, проте фундамент необхідно робити вже зараз. Тим паче, що календар подарував можливість зіграти проти нестабільного колективу з дна турнірної таблиці, який у попередніх двох турах устиг утворити чергову серію з поразок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» – «Чорноморець». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Олександр Снітко, Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    adidas77
    online
    adidas77, 06.12.2021 19:47
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Так можно и проиграть....
    Просыпайтесь Днепр!
    korrektno
    korrektno, 06.12.2021 21:37
    +2
    Не виразний матч від Д-1. Слабка гра вінгерів (не ефективний,постійно падаючий Назаренко навіть від протягу, статичний, з темпом панди, але незамінний для Йовічевича Гуцуляк), не вразили дії Довбика (чи не зірочка муляє?). Але, з перемогою!
    А Чорноморець, незважаючи на результат, симпатичний. Хіба що випадає Цітаішвілі, та недостатньо надійний захист.
    По арбітражу, - не без питань.
    adidas77
    online
    adidas77, 06.12.2021 19:51
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Пихалёнок божина!!!!!!!!!!!
    CheMP
    CheMP, 05.12.2021 16:06
    +2
    дави пердян!
    Sunrise
    Sunrise, 06.12.2021 21:12
    +1
    Aleks04, 06.12.2021 21:10
    Боже, да кто бы говорил. Вчера вашего Кабаева во втором тайме должны были удалить за опасную игру
    Что? Я не помню эпизод, но просто для понимания когда последний раз УДАЛЯЛИ за опасную игру? Без фола я так понимаю?
    Sunrise
    Sunrise, 06.12.2021 21:08
    +1
    Днепр-1 уже какую игру подряд бьёт пенальти. И сегодня по пеналю вопрос серьёзный, защитник убирал ногу.
    Также не очень честно что у Днепр-1 часто есть ВАР и уже не раз он им помог. У Зари он реже, и уже потеряла Заря очки во Львове из-за его отсутствия.
    Динамо и Шахтёр всегда с ВАР, а на бронзу типа всем пофиг? Как-то не очень ситуация.
    Aleks04
    online
    Aleks04, 06.12.2021 21:02
    +1
    Но гол чистый!!!
    Barsa_che
    Barsa_che, 06.12.2021 21:00
    +1
    Балакин не дал пенальти в ворота Днепра - 1, за руку, потому что в ворота Черноморца , он должен был назначать, более явный пенальти за игру рукой игрока Черноморца, там вообще мяч летел в створ ворот.
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 06.12.2021 20:30
    +1
    Andrey Ilyashenko, 06.12.2021 20:21
    Когда пис.тят на на Зарю, я всегда говорю прсмотрите кто в место нее: Ворскла, вот такой Днепр. Заря насколько я помню обыграла обоих крайне уверенно.
    а толку...
    Andrey Ilyashenko
    Andrey Ilyashenko, 06.12.2021 20:21
    +1
    Когда пис.тят на на Зарю, я всегда говорю прсмотрите кто в место нее: Ворскла, вот такой Днепр. Заря насколько я помню обыграла обоих крайне уверенно.
    Antonov
    Antonov, 06.12.2021 21:13
    0
    Тянут Днепр1 за уши ,так бы их тянули в играх с Динамо
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 06.12.2021 21:12
    0
    да уж...
    Aleks04
    online
    Aleks04, 06.12.2021 21:11
    0
    Pavelgorov, 06.12.2021 21:09
    Я пишу про пенальти в ворота Днепра,а ты че влез ,болела коломойши
    Ты пишешь то, что тебе выгодно! Необьективно
    Виктор Андрущик
    Виктор Андрущик, 06.12.2021 21:09
    0
    Ціцяшвіл грає? Найкращий футболіст Динамо К.!
    Aleks04
    online
    Aleks04, 06.12.2021 21:08 (змінений)
    0
    Pavelgorov, 06.12.2021 21:04
    Пенальти был,видно что судейку подогрели
    Пенальти был и в другую сторону в начале второго тайма, но судья не поставил. А ещё в середине второго тайма судья поставил опасный штрафной за игру корпусом в ворота Днепра. Будь справедливее, болела Зари. Судья судит плохо в обе стороны
    Pavelgorov
    online
    Pavelgorov, 06.12.2021 21:04
    0
    Barsa_che, 06.12.2021 21:00
    Балакин не дал пенальти в ворота Днепра - 1, за руку, потому что в ворота Черноморца , он должен был назначать, более явный пенальти за игру рукой игрока Черноморца, там вообще мяч летел в створ ворот.
    Пенальти был,видно что судейку подогрели
    Aleks04
    online
    Aleks04, 06.12.2021 20:50
    0
    Тёма, ну хоть с пеналя. Отлично Выпускайте Билла
    Aleks04
    online
    Aleks04, 06.12.2021 19:52
    0
    Защита пздц позор
    Aleks04
    online
    Aleks04, 06.12.2021 21:17
    -1
    Sunrise, 06.12.2021 21:12
    Что? Я не помню эпизод, но просто для понимания когда последний раз УДАЛЯЛИ за опасную игру? Без фола я так понимаю?
    В начале второго тайма, точно не помню
    Pavelgorov
    online
    Pavelgorov, 06.12.2021 21:09
    -1