Ломаченко прокоментував сенсаційну поразку Лопеса у бою з Камбососом

Василь готовий зустрітися з австралійцем, але спочатку хоче виграти свій наступний бій

Ломаченко прокоментував сенсаційну поразку Лопеса у бою з Камбососом
© Getty Images/Global Images Ukraine. Василь Ломаченко

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко поділився думкою про сенсаційну поразку Теофімо Лопесом у бою проти Джорджа Камбососа.
 
«Звичайно, я хочу битися за пояси. Зараз це моя ціль у боксі. Моя мотивація – стати абсолютним чемпіоном світу. Подивимося, чи поб’юся я з Камбососом. Безумовно, я хочу цей бій, але перш за все я маю відбоксувати 11 грудня. Я зосереджений на поєдинку з Річардом Коммі. Після цього бою я можу говорити про своє майбутнє.
 
Перед поєдинком я давав Камбососу певні шанси, але, звичайно, думав, що Лопес переможе в цьому бою. Але що є, то є. Це боксерське життя.
 
Чи вважаю я себе найкращим легковаговиком? Не хочу говорити про себе. Це питання до вболівальників та людей, які знаються на боксі. Але якщо говорити про мої навички, то я завжди намагаюся показати свій найкращий стиль, свої найкращі вміння», – сказав Ломаченко.

Джерело — Sky Sports

(1488 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Серж р
    Серж р, 03.12.2021 10:47
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Понты немного пригасли.
    sancho_v
    sancho_v, 03.12.2021 10:58
    +7
    Вася спустился с небес. ))
    PETP0
    PETP0, 03.12.2021 10:31
    +7
    Достойный комментарий.
    EGOS
    online
    EGOS, 03.12.2021 11:01
    +3
    Серж р, 03.12.2021 10:47
    Понты немного пригасли.
    1000%
    vvm2068
    vvm2068, 03.12.2021 20:37
    +1
    Повылазила всякая нечисть Василия хейтить. На... вы сюда пишете, если вам он так противен.
    Василию успехов и побед.
    Comrade Me
    online
    Comrade Me, 03.12.2021 21:03
    0
    sancho_v, 03.12.2021 10:58
    Вася спустился с небес. ))
    Однозначно. После проигрыша стал высказываться более осторожно.
    R1d3r
    online
    R1d3r, 03.12.2021 20:15
    0
    Василь Меленчук, 03.12.2021 13:27
    У легкій вазі немає зараз явного фаворита - одні вискочки, а 4 пояси абсолюта будуть переходити від одного до другого боксера. Я думаю, що і Комбосос свій черговий бій програє Девіну Хейні.
    Камбосос побьет Хэйни
    Happysloth
    Happysloth, 03.12.2021 13:54 (змінений)
    0
    Увы Василий, реальность такова, что всем сейчас наплевать чего ты там хочешь. Ты теперь для них неудобный, не очень популярный, не умеющий раскручивать бои, парень с восточной Европы. А деда Боб ничего с этим не может или не хочет делать. И при победе над Комми не только чемпионский, но и вообще хоть какойто интересный поединок с топом будет сложно организовать. Будешь теперь как Теренс, то бить середняков, то простаивать. А годы уходят. Хотел бы я ошибиться.
    vittroy
    vittroy, 03.12.2021 11:41
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Таке враження, що Василь бере сам у себе коментар, а потом в конверті з пару купюрами ,розсилає псевдо-журналістам😂😂😂😂😬
    Василь Меленчук
    Василь Меленчук, 03.12.2021 13:27
    -3
    У легкій вазі немає зараз явного фаворита - одні вискочки, а 4 пояси абсолюта будуть переходити від одного до другого боксера. Я думаю, що і Комбосос свій черговий бій програє Девіну Хейні.