Артем ФРАНКОВ: «Золотий м'яч мертвий остаточно»

Експерт незадоволений перемогою Ліонеля Мессі

Артем ФРАНКОВ: «Золотий м'яч мертвий остаточно»
© Getty Images/Global Images Ukraine

У Парижі відбулася церемонія вручення нагороди Золотий м'яч (Ballon d'Or) для найкращого футболіста 2021 року. Цьогоріч нагороду всьоме отримав Ліонель Мессі.

Такий результат не влаштував головного редактора журналу «Футбол» Артема Франкова.

«Золотий м'яч мертвий остаточно. Забули…

Втім, мають рацію ті, хто зараз мені пхає - він помер набагато раніше... Так!», - написав Франков у Telegram.

Джерело — Telegram

(290 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Westwood.
    Westwood., 30.11.2021 08:10
    +10
    он прав
    Виталий Цыганко
    Виталий Цыганко, 01.12.2021 00:34
    +1
    Половину своих мячей Месси незаслуженно получил. Хави, Иньеста... теперь Роберт знают правду ...
    Shchebet
    Shchebet, 01.12.2021 08:27
    0
    Месси не лучший футболист. Может он вообще не футболист? Или он должен ещё и нравиться всем подряд? Фаны Роналду вообще Месси за футболиста не держат, в отличии от их кумира...
    Долбаная логика. Если Левандовский провел два супер сезона - и это правда! То Месси провел таких сезонов сколько?
    Прав был Гвардиола который говорил, что из топ кандидатов каждый заслуживал на мяч. Но он достался Месси. Чего слюной брызгать?
    sokolyk
    sokolyk, 30.11.2021 09:18
    0
    Прикро за Роберта, але уже нічого не зміниш. Єдине, що зараз можна уже точно казати, що ера минула і наступного року буде нове прізвище володаря ЗМ. Франков має право на власну думку, але вона ні на що не вплине, тільки якщо він не бере участі в голосуванні... Вагу нагороді роблять прізвища нагороджених футболістів, а не журналістів, що голосували...
    oenergo.com
    oenergo.com, 30.11.2021 11:54
    -1
    Пусть Франков с компанией учредят свою награду, по их мнению живую, и не ноют.
    Золотой мяч, это голосование спортивных журналистов, тренеров и капитанов. Что не так?
    GREEN DAY belokon
    online
    GREEN DAY belokon, 30.11.2021 11:28
    -2
    Ага как только чуят мету, сразу все подхватывают. Типичная журналистика на хайпе, а логики и смысла 0
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 30.11.2021 09:33
    -4
    Чи не горе. Вот Мисс Вселенной -2021 выбрали какую то мексиканку, а наша краса не попала даже в топ-21.
    https://hromadske.ua/ru/posts/miss-vselennaya-2021-stala-predstavitelnica-m
    eksiki-chto-o-nej-izvestno
    vittroy
    vittroy, 30.11.2021 09:09
    -5
    Це як? Виграв би Левандовський, Франков зараз співав би, про самий справедливий Золотий м’яч, і він би не помер і раніше?І що проголосували люди за Месі, то є не правильно, і не справедливо?
    А хто ти такий Франков взагалі?
    Евгений Кедров
    Евгений Кедров, 30.11.2021 09:56
    -9
    Артемка, жирное мясо, закрой хлебалко.
    Николай Власов
    Николай Власов, 30.11.2021 05:16
    -11
    что за цирк
    JohnDoe
    JohnDoe, 30.11.2021 06:05
    -20
    Про таких экспердов тоже забыли.
    Lion
    Lion, 30.11.2021 03:57
    -23
    Понеслось..
    Кто следующий Цыганык, Сабо...