Найкращий гравець світу! Став відомий володар Золотого м'яча 2021

У Парижі вручено престижну нагороду найкращому футболісту року

Найкращий гравець світу! Став відомий володар Золотого м'яча 2021
© Twitter. Ліонель Мессі

У паризькому театрі «Шатле» 29 листопада відбулася церемонія вручення нагороди Золотий м'яч (Ballon d'Or) для найкращого футболіста 2021 року. Престижна нагорода вручається у 65-й раз.

У Парижі визначений володар призу найкращому футболісту 2021 року.

  • Володар Золотого м'яча 2021  аргентинець Ліонель Мессі  у 7-й раз!

Нагадаємо, аргентинець Ліонель Мессі та поляк Роберт Левандовськи вважалися головними фаворитами на Золотий м'яч цього року. В результаті голосування вище опинився форвард ПСЖ.

2-ге місце в опитуванні посів Роберт Левандовськи (Польща), 3-тя позиція – Жоржиньо (Італія). До топ-5 також увійшли: Карім Бензема (Франція) та Н'Голо Канте (Франція). А от Кріштіану Роналду (Португалія) вперше за 11 років не потрапив до топ-3 та посів лише 6-те місце.

Золотий м'яч 2021. Були вручені нагороди:

  • Золотий м'яч (найкращий футболіст) –   Ліонель Месси (Барселона / ПСЖ)
  • Найкращий форвард 2021 року –   Роберт Левандовськи (Баварія)
  • Яшин Трофі (найкращий воротар) –   Джанлуїджі Доннарумма (Мілан / ПСЖ)
  • Копа Трофі (найкращий молодий гравець) –   Педрі (Барселона)
  • Жіночий Золотий м'яч (найкраща футболістка) –   Алексія Путельяс (Барселона)
  • Найкращий клуб 2021 року –  Челсі (Англія)

ФОТО. Найкращий гравець світу! Ліонель Мессі  володар Золотого м'яча 2021

Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine

Золотий м'яч 2021

Підсумкові результати:

  1.  Ліонель Мессі (Барселона / ПСЖ) – 613
  2.  Роберт Левандовськи (Баварія) – 580
  3.  Жоржиньо (Челсі) – 460
  4.  Карім Бензема (Реал) – 239
  5.  Н'Голо Канте (Челсі) – 186
  6.  Кріштіану Роналду (Ювентус / МЮ) – 178
  7.  Мохамед Салах (Ліверпуль) – 121
  8.  Кевін де Брюйне (Манчестер Сіті) – 73
  9.  Кіліан Мбаппе (ПСЖ) – 58
  10.  Джанлуїджі Доннарумма (Мілан / ПСЖ) – 36
  11.  Ерлінг Холанд (Боруссія Д) – 33
  12.  Ромелу Лукаку (Інтер / Челсі) – 26
  13.  Джорджо Кьєлліні (Ювентус) – 26
  14.  Леонардо Бонуччі (Ювентус) – 18
  15.  Рахім Стерлінг (Манчестер Сіті) – 10
  16.  Неймар (ПСЖ) – 9
  17.  Луїс Суарес (Атлетіко) – 8
  18.  Сімон Кьєр (Мілан) – 8
  19.  Мейсон Маунт (Челсі) – 7
  20.  Ріяд Марез (Манчестер Сіті) – 7
  21.  Бруну Фернандеш (Манчестер Юнайтед) – 6
  22.  Лаутаро Мартінес (Інтер) – 6
  23.  Гаррі Кейн (Тоттенхем) – 4
  24.  Педрі (Барселона) – 3
  25.  Філ Фоден (Манчестер Сіті) – 2
  26.  Жерар Морено (Вільярреал) – 1
  27.  Ніколо Барелла (Інтер) – 1
  28.  Рубен Діаш (Манчестер Сіті) – 1
  29.  Лука Модріч (Реал) – 0
  30.  Сесар Аспілікуета (Челсі) – 0

Джерело — Sport.ua

(129 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Aleks04
    Aleks04, 29.11.2021 22:59 (змінений)
    +40
    Гребанный позор. Этим золотым мячом ударить бы по голове владельца France Football
    Maximus
    Maximus, 29.11.2021 23:01
    +34
    Гениальность и величие Месси никто не оспаривает, но за прошлый сезон Роберт Левандовски должен был быть удостоен этой награды. Это просто дичь какая-то, что супер забивной форвард Баварии так и не получил Золотой Мяч. Это уже второй ЗМ для Месси, который притянут за уши.
    Spectra
    online
    Spectra, 29.11.2021 22:59
    +32
    Это просто смешно, перестал принимать в серьёз эту награду, давать ЗМ только за счёт одного выигранного Копа Америка А Левы надо брать лч, чтобы взять ЗМ как-то так.
    Karaim2011
    Karaim2011, 29.11.2021 22:59
    +30
    Бред
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 29.11.2021 22:58
    +30
    Фуууууууууу!!!!
    Face Control
    Face Control, 29.11.2021 22:59 (змінений)
    +29
    Коментар згорнуто. Показати
    Мдэ, при всём уважении к легендарному Лео, но в этот раз это странный выбор.
    Олександр Ковальов
    Олександр Ковальов, 29.11.2021 23:01
    +28
    Сумно якось за футбол. Людина по полю ходить 90% часу, а йому ЗМ знову дають.
    serhiy
    serhiy, 29.11.2021 22:59
    +28
    Та пішли ви ...!!!
    garik_trinity
    garik_trinity, 29.11.2021 22:59
    +27
    Идите вы нафиг с вашим Месси
    Виталий Гурьев
    Виталий Гурьев, 29.11.2021 23:04
    +26
    Да это бред. За что!?? Лева должен быть. Эта награда превратилась в пыль
    88serhiiO
    88serhiiO, 29.11.2021 23:03
    +26
    Хаві та Ін'єста, в свій час тягнули Барсу не гірше Мессі, плюс вигравали чемпіонати Європи і світу, але золотих м'ячів не отримали. Не нагородження, а фарс
    barca_messi
    barca_messi, 29.11.2021 23:02
    +24
    Сначала ты на зачётку работаешь, потом зачётка на тебя. Как-то так получилось. Смешно, конечно.
    Antonov
    Antonov, 29.11.2021 23:00
    +23
    За что???? За Фамилию он его получил
    Irrlicht
    Irrlicht, 29.11.2021 23:07
    +22
    як же прикро за Леву... Як за рідного вболівав.
    Karaim2011
    Karaim2011, 29.11.2021 23:01
    +21
    Вот почему-то я так уверен, что не перейди Месси во ФРАНЦУЗСКИЙ клуб, ему бы и второе место не досталось бы....
    А так - да, "по заслугам", конечно, ага...
    Тьху! Позорище!
    K_Sarioglo@i.ua
    K_Sarioglo@i.ua, 29.11.2021 23:16
    +20
    Это свинство. Не знаю за что так любят организаторі Месси, но голые цифры за последние 2 года: Левандовски 72 гола в 62 играх, Месси - 54 гола в 71 игре.Конкретно в этом сезоне - Месси- 13 голов в 27 играх, Роберт - 22 в 18.
    IronValdemar
    IronValdemar, 29.11.2021 23:15
    +20
    Мессі цього сезону не заслужив абсолютно.
    Третє місце Барси, ніяких досягнень з ПСЖ. Кому потрібна ця копа, якщо там дві команди нормальних.
    Одним словом, позор.
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 29.11.2021 23:00
    +20
    Дали за Копа Америка, который никто не смотрел Я сам смотрел один или два матча и это уровень колхоза.
    ya_3
    ya_3, 29.11.2021 23:15
    +18