Лео МЕССІ: «Цей приз мій завдяки тому, що ми зробили на Кубку Америки»

Аргентинець радий всьоме отримати Золотий м'яч

Лео МЕССІ: «Цей приз мій завдяки тому, що ми зробили на Кубку Америки»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Володар Золотого м'яча-2021 Ліонель Мессі після отримання нагороди поділився своїми емоціями.

«Чудово знову опинитися тут. Два роки тому я не знав, що може статися. І ось я знову тут. Тепер граю за ПСЖ, я дуже щасливий. Я справді хочу продовжити боротьбу за нові цілі. Не знаю, скільки мені залишилося (грати), але сподіваюся, що багато, адже я люблю футбол.

Дякуємо партнерам по «Барселоні», ПСЖ та збірній Аргентини. Мені чогось не вистачало, а тепер усе навпаки. Я втілив мрію, яку я дуже хотів здійснити. Цей приз у моїх руках через те, що ми зробили на Кубку Америки. Особливий вечір для мене», - сказав Мессі.

Нагадаємо, що у липні 2021 року Мессі у складі збірної Аргентини виграв Кубок Америки.

Джерело — AS

(29 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Tospokitos
    Tospokitos, 30.11.2021 03:45
    +5
    Этот приз, благодаря боссам ПСЖ он хотел сказать . Бабло шейхов решает . Полный ПЗДЦ
    Empty
    online
    Empty, 30.11.2021 07:02
    +4
    VoOne1983, 30.11.2021 04:54
    Цікаво, з якого це часу Копа Амеріка почала вважатись серйозним турніром.
    3 по силі після чм і чє ..
    12 раз Європа чи вигравала 9 Південна Америка ... Правда більшість в старі часи вигравала )
    Volk
    Volk, 30.11.2021 02:56
    +3
    Иди домой
    bzzzzzz
    bzzzzzz, 30.11.2021 10:24
    0
    аж из-за целого Кубка Америки, где у Аргентины от силы 1-2 конкурента.
    просто цирк. про ЛЧ я так понял вопще все забыли... хотя это самая главная витрина для золотого мяча.
    Vladdal
    Vladdal, 30.11.2021 08:12
    0
    Tospokitos, 30.11.2021 03:45
    Этот приз, благодаря боссам ПСЖ он хотел сказать . Бабло шейхов решает . Полный ПЗДЦ
    Эхех, это приз издания Франс футбол, который еле дышит. Он выходит уже не раз в неделю, а раз в месяц и на грани закрытия из-за финансовых проблем.
    Так что может и деньги шейхов, может чтобы устроить скандал и на его фоне повысить продажи... В любом случае, похоже на то, что за всем этим действительно стоят деньги.
    Сдулся "золотой мяч", для меня нет его.
    VoOne1983
    VoOne1983, 30.11.2021 04:54
    0
    Цікаво, з якого це часу Копа Амеріка почала вважатись серйозним турніром.
    SrnaNeSriPodNogi
    SrnaNeSriPodNogi, 30.11.2021 09:35
    -1