Харківський клуб продовжує йти без поразок

3437
1
ФК Металіст Харків

У понеділок, 29-го листопада, відбувся центральний поєдинок 20-го туру Першої ліги України, в якому зустрічалися «Оболонь» та «Металіст». Матч пройшов у Києві на стадіоні «Оболонь» та завершився перемогою харківського клубу з рахунком 2:1.

Зі стартових хвилин «Оболонь» на правах господарів більше володіла м'ячем, а вже на 4-й хвилині мало не відкрила рахунок: Лобов класно пройшов захисників Металіста, змістився ближче до карного майданчика і хльостко пробив, але м'яч пролетів біля стійки. Гості відповіли лише у середині тайму, але удар Балулі парирував Литвиненко. Залишок часу у першій половині гри пройшов уже за харківським клубом, але рахунок на табло залишався незмінним до другого тайму.

У другій 45-хвилинці на полі було багато боротьби. На дві команди було видано цілих 8 жовтих карток. Рахунок у матчі було відкрито на 68-й хвилині: Балулі після ауту подав м'яч у карний майданчик «Оболоні», де Пейшото відклеївся від захисника і з 11-метрів головою увігнав м'яч у дальній кут воріт Литвиненка. Далі обидва тренери зробили низку замін і вдалішими були у «Металіста». Через 18 хвилин після голу Пейшото у воротах київського клубу розписався Банада, який вийшов на заміну. Так, Ріаскос без опору продерся лівим флангом, змістився ближче до карного майданчика і видав передачу на дальню, де Євген у дотик відправив м'яч у сітку воріт.

«Оболонь» вже в додатковий час один м'яч відіграла. Після подачі з кутового відзначився Безуглий, який від газону головою переправив м'яч у сітку воріт Рибки. Але на більше у столичного клубу не вистачило часу. В результаті харківський клуб здобув свою чергову перемогу у Першій лізі, зміцнивши своє лідерство і збільшивши відрив від найближчого переслідувача на цілих 11 очок.