28.11.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Рух – Металіст 1925 – 2:0. Текстовая трансляція матчу

Стенограма поєдинку 16-го туру Української Прем'єр-ліги

Рух – Металіст 1925 –  2:0. Текстовая трансляція матчу
© УПЛ

У неділю, 28 листопада, відбудеться матч 16 туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Рух» прийме харківський «Металіст 1925». Зустріч проходитиме у Львові на стадіоні «Арена – Львів». Стартовий свисток пролунає о 17.00.

Львівський клуб після першого кола чемпіонату розташовується у нижній частині турнірної таблиці. «Рух» не знав смаку перемог чотири матчі поспіль. Крайню перемогу колектив Леоніда Кучука здобув ще в 10 турі, перегравши з рахунком 2:0 аутсайдера чемпіонату «Маріуполь». Далі команда двічі зіграла внічию і стільки ж разів зазнала поразки. У попередньому турі «Рух» з рахунком 0:2 поступився донецькому «Шахтарю». На даний момент у команди 12 позиція та 13 балів в активі.

«Металіст 1925» також не може похвалитися значними успіхами. Клуб має триматчеву серію поразок. У попередньому турі харківська команда з рахунком 0:2 поступилася «Вересу», а до того були невдачі в іграх «Олександрією» 0:2 та «Зорею» - 1:6. Після першого кола підопічні Валерія Кривенцова займають 9-й рядок у таблиці, маючи у своєму активі 19 очок.

Нагадаємо, що в першому колі «Металіст 1925» у Харкові переміг «Рух»  з рахунком 2:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Рух» – «Металіст 1925». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Pavlo Pasichnyk
    Pavlo Pasichnyk, 28.11.2021 18:10
    +4
    OnlyKharkov, 28.11.2021 18:01
    Позорище. Давайте еще и этим банд*рлогам влетите клоуны
    Кацапсько - власівський яничаре, що ти маєш проти команди " Рух ", сучий ти сину ?
    Ростик Карпа
    Ростик Карпа, 28.11.2021 18:46
    +3
    Pavlo Pasichnyk, 28.11.2021 18:10
    Кацапсько - власівський яничаре, що ти маєш проти команди " Рух ", сучий ти сину ?
    він на роботі, рублі заробляє щоб хватило на гречку в ордло
    Ростик Карпа
    Ростик Карпа, 28.11.2021 18:45
    +3
    vvv2008g, 28.11.2021 18:43
    Снял фразу с языка
    а це твоя сторінка клон
    Ростик Карпа
    Ростик Карпа, 28.11.2021 18:44
    +3
    OnlyKharkov, 28.11.2021 18:41
    Во Львове есть только одна команда. Это Карпаты. Остальное все непотриб
    ахах ти просто тупий провокатор
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 28.11.2021 19:26
    +2
    PFCLviv, 28.11.2021 19:24
    Львів це футбольна столиця України!
    Львів це родоначальник українського футболу!
    А как казаки играли в футбол ещё в 16 веке? Даже мультик есть.
    PFCLviv
    PFCLviv, 28.11.2021 18:59
    +2
    Ростик Карпа, 28.11.2021 18:53
    Хочеться, щоб Карпати попали до премєр ліги, тоді буде такий собі міні чемпіонат Львова у премєр лізі ))
    Я за !
    PFCLviv
    PFCLviv, 28.11.2021 18:31
    +2
    Браво Рух!
    vOv1000
    vOv1000, 28.11.2021 18:08
    +2
    Яка прем'єр ліга? Сьогодні відбувся золотий матч за перше місце чемпіонату з футболу Бродівського р-ну Львівської області! Золотий матч! Участь приймали ФК Спринтер м. Радивилів і ФК Колос Радивлівського р-ну!!! Рівненська область!!!😂😂😂 Колос чемпіон!!!!!! Ви десь бачили таке?!😁😁😁
    PFCLviv
    PFCLviv, 28.11.2021 19:29
    +1
    Михаил Грозный, 28.11.2021 19:26
    А как казаки играли в футбол ещё в 16 веке? Даже мультик есть.
    Ростик Карпа
    Ростик Карпа, 28.11.2021 19:28
    +1
    Михаил Грозный, 28.11.2021 19:26
    А как казаки играли в футбол ещё в 16 веке? Даже мультик есть.
    PFCLviv
    PFCLviv, 28.11.2021 19:24
    +1
    Львів це футбольна столиця України!
    Львів це родоначальник українського футболу!
    Ростик Карпа
    Ростик Карпа, 28.11.2021 18:53
    +1
    PFCLviv, 28.11.2021 18:31
    Браво Рух!
    Хочеться, щоб Карпати попали до премєр ліги, тоді буде такий собі міні чемпіонат Львова у премєр лізі ))
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 28.11.2021 19:27
    0
    Ростик Карпа, 28.11.2021 19:26
    Карпати здобували кубок срср але досі радіють, скільки Динамо титулів вигравало при срср, це все була інша держава але память залишається
    Я в курсе и про Карпаты, и про СКА Ростов на Дону.
    Ростик Карпа
    Ростик Карпа, 28.11.2021 19:26
    0
    Михаил Грозный, 28.11.2021 19:21
    Это был австрийский футбол тогда. Посмотри в какой стране матч происходил. А то, что одна команда была из украинцев, так и сейчас в Польше выступает такой клуб из украинцев.
    Ага, уже некоторые договорились до того, что украинцы само счастливо жили в Великом княжестве Литовском, Русском и Жемойтском - равные среди равных.
    Карпати здобували кубок срср але досі радіють, скільки Динамо титулів вигравало при срср, це все була інша держава але память залишається
    PFCLviv
    PFCLviv, 28.11.2021 19:22
    0
    Михаил Грозный, 28.11.2021 19:21
    Это был австрийский футбол тогда. Посмотри в какой стране матч происходил. А то, что одна команда была из украинцев, так и сейчас в Польше выступает такой клуб из украинцев.
    Ага, уже некоторые договорились до того, что украинцы само счастливо жили в Великом княжестве Литовском, Русском и Жемойтском - равные среди равных.
    Какая разніца ?!
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 28.11.2021 19:21 (змінений)
    0
    PFCLviv, 28.11.2021 19:11
    14 липня 1894 року тут відбулася визначна подія в історії українського футболу – перший футбольний матч між командами товариства «Сокіл» Львова і Кракова. «Gazeta Lwowska» повідомляла, що львівські футболісти грали у сірих гімнастичних штанях і білих футболках, а футболісти Кракова – у синіх штанях і білих футболках.
    Львів’яни перемогли, м'яч на 6-ій хвилині забив у північні ворота учень учительської гімназії Володимир Хомицький.
    =============================================
    Місто Львів це футбольна столиця України! Львів заслуговує мати три команди в УПЛ!
    Тільки Львів !!!
    Это был австрийский футбол тогда. Посмотри в какой стране матч происходил. А то, что одна команда была из украинцев, так и сейчас в Польше выступает такой клуб из украинцев.
    Ага, уже некоторые договорились до того, что украинцы само счастливо жили в Великом княжестве Литовском, Русском и Жемойтском - равные среди равных.
    PFCLviv
    PFCLviv, 28.11.2021 19:11
    0
    Ростик Карпа, 28.11.2021 18:53
    Хочеться, щоб Карпати попали до премєр ліги, тоді буде такий собі міні чемпіонат Львова у премєр лізі ))
    14 липня 1894 року тут відбулася визначна подія в історії українського футболу – перший футбольний матч між командами товариства «Сокіл» Львова і Кракова. «Gazeta Lwowska» повідомляла, що львівські футболісти грали у сірих гімнастичних штанях і білих футболках, а футболісти Кракова – у синіх штанях і білих футболках.
    Львів’яни перемогли, м'яч на 6-ій хвилині забив у північні ворота учень учительської гімназії Володимир Хомицький.
    =============================================
    Місто Львів це футбольна столиця України! Львів заслуговує мати три команди в УПЛ!
    Тільки Львів !!!
    OnlyKharkov
    OnlyKharkov, 28.11.2021 19:20
    -1
    PFCLviv, 28.11.2021 19:11
    14 липня 1894 року тут відбулася визначна подія в історії українського футболу – перший футбольний матч між командами товариства «Сокіл» Львова і Кракова. «Gazeta Lwowska» повідомляла, що львівські футболісти грали у сірих гімнастичних штанях і білих футболках, а футболісти Кракова – у синіх штанях і білих футболках.
    Львів’яни перемогли, м'яч на 6-ій хвилині забив у північні ворота учень учительської гімназії Володимир Хомицький.
    =============================================
    Місто Львів це футбольна столиця України! Львів заслуговує мати три команди в УПЛ!
    Тільки Львів !!!
    Та ваще Львов вообще родоначальник футбола. Англичане курят
    Михаил Грозный
    Михаил Грозный, 28.11.2021 18:00
    -2
    Одни игрули пропускают на 9 секунде, а другие на последней. Неужели нельзя мобилизоваться в эти моменты? Видать, нет. Ведь такое регулярно происходит и во всех играх.
    vvv2008g
    vvv2008g, 28.11.2021 18:47
    -3
    Играют нехотя ,а бы шо ,куда смотрит СтороженкоС.М.